reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

sylwii-> witaj w naszym gronie:-)
kama35-> ale masz silne komorki, super, barzo sie ciesze. Wyglada zatem, ze rodzina bardzo Wam sie powiekszy;-)
bzzz-> brzuszek poglaskany (choc niby w ciazy nie powinno sie glaskac, ale ja nie moge sie oprzec:-)). Juz teraz trzymam kciuki za Twoje malenstwa-> zimno im tam samym, w brzuszku u mamy bedzie lepiej:-)
 
reklama
Kama trzymam kciuki za twoje komóreczki,żeby jak najwiecej się zapłodniło:-)
Sylwii witaj w naszym gronie

Umnie na razie wszystko jest w porzadky,beta cały czas rosnie:tak: czekam teraz na usg,mam je w przyszłym tygodniu:-)żeby wszstko było ok i był dzidzius w brzuszku:tak:
 
Jestem szczesliwa caly czas jest 6 nie wierze!!!myslalam ,ze nie bedzie tyle dzis a tu niespodzianka:)super jutro znow dzwonie i raczej napewno w poniedzialek transferek juz nie moge sie doczekac dzieki za wszystkie dobre slowa buziaki dla wszystkich!!!!!
Kama- gratuluje silnych komoreczek, oby dalej sie dobrze rozwijaly. Jak Ty bedziesz miala transfer w poniedzialek, to bede za Ciebie mocno trzymac kciuki. Ty za mnie potrzymaj we wtorek ( o ile moj mrozaczek dobrze sie rozmrozi, bo tak jakos mnie dzis naszly czarne mysli, ze moj eskimosek do mnie nie wroci). :(

Sylvii - witaj w naszym gronie!
 
kama

niezlych mocarzy masz. niech trwaja przez nastepnych 9 miechow.

matylda

czy wiesz ze z 10 zmartwien ktore mamy az 8 nigdy sie naprawde nie zdarza?
 
Witajcie dziewczynki,
Ależ tu się dzieje i zmienia jak w kalejdoskopie :-) Gratuluję wszystkim świeżym ciężaróweczkom i oczywiście trzymam kcuki za wszystkie z nas przed, w trakcie i po!!
A ja mam takie pytanie do dziewczyn którym się udało. Przy każdym podejściu dręczył mnie problem stosowania lub nie kosmetyków przed transferem i po. Napiszcie proszę jak to było u Was. Czy któraś stosowała normalnie to co zwykle?
Pozdrawiam!
 
Anja ja ze strachu nie stosuję do ciała balsamów, to pewnie głupie, ale sama wiesz my dmuchamy na zimne:):)i do przesady jesteśmy wszystkie ostrożne:)stosuję na suchą skórę nóg oliwkę, zadnych antyperspirantów, tylko moje stałe perfumy, do twarzy wszystko akurat czyli maseczki, kremy, makijaż....ale okolice brzucha nic....przestałam stosować nawet mój żel na cellulitis:)
 
reklama
dziewczynki moje kochane dalej 6 z 6sciu szok szczesliwa na maxa!!!!!!!!!to chyba dobry poczatek!!!!!!!! no jeszcze niedziela ale mam nadzieje,ze duzo sie nie zmieni w poniedzialek o 15 transferek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!szczesliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry