reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

jeśli chodzi o histeroskopie to wszystko wyszło ok, badanie a raczej przygotowanie jak do punkcji a potem bolał brzuch ze dwa dni ale do wytzrymania, nawet proszków nie brałam przeciwbólowych.

Lolitka 1 dc planowo powinien nastąpić 23ego maja ale może ulec zmianie bo nigdy nic nie widomo. przepisał mi steryd na E, jak zwykle zapomniałam jak się nazywa , Enkortem.......nie wiem jakoś tak jak sparawdze to dokładnie napisze ale napewno już wiesz o jaki lek chodzi. na cyklu naturalnym bede transferować.
 
reklama
moz-screenshot.png
dodora- to szybko podchodzisz...no to teraz będe jeszcze mocniej zaciskała kciuki !!!!

kwiat-lotosu, ptencer - no , maluszki zaczynają szaleć -superowo

meg a ty jak ? byłaś teraz gdzieś u gina?jak tam samopoczucie....?
 
Jestem szczesliwa caly czas jest 6 nie wierze!!!myslalam ,ze nie bedzie tyle dzis a tu niespodzianka:)super jutro znow dzwonie i raczej napewno w poniedzialek transferek juz nie moge sie doczekac dzieki za wszystkie dobre slowa buziaki dla wszystkich!!!!!
 
ptencer -czuję się nawet dobrze, czekam na @ i jadę do gina, a potem się już jakoś potoczy.... pogłaszcz proszę brzuszek ode mnie ::tak:

kama - to cudowna wiadomość !!!
 
Hej wszytkim dzielnym przyszłym mamusiom, jestem tu nowa poki co czytam, czytam, czytam i lepiej mi jak nie jestem sama, jutro napisze o sobie a moze jeszcze dziś, więc pozdrawiam wszystkie dziewczyny :-):-):-)
 
reklama
SYLVII-witam my tu jak jedna rodzina wszystkie jak siostry blizniaczki zawsze mpzesz liczyc na dobre slowo od kazdej z nas i z dobra porada tez jestesmy zawsze ja osobiscie jestem bardzo szczesliwa,ze jestem na tym forum bo nikt mnie tak nie zrozumie jak dziewczyny z tego forum bo kazda z nas to samo przechodzi i wie jak pomoc nie krepuj sie niczego i jak potrzebujesz z kims popisac to smialo witam jeszcze raz i buziole!!!
 
Do góry