reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kate: ale co ty przeliczasz bo ja wogole nie wiem co mozna w menopurze przeliczac???? Masz czysty menopur i tu nie ma nic do liczenia. I masz rozpuszczalnik ktory jest bez znaczenia bo to nie gonadropiny wiec co ty przeliczasz??
 
lolitka w menopurze jest proszek(LH i FSH) i rozpuszczalnik 2ml. Więc mieszasz wszystko i masz 1200 jednostek w 2 mililitrach rozpuszczalnika. Strzykawki są o pojemności 1ml i mają zaznaczone podziałki, do 600IU. Wczoraj mądrze zmieszaliśmy 1200IU i 2ml rozpuszczalnika no i 75iu i 1ml rozpuszczalnika, bo dostaliśmy osobny zastrzyk i nie chcieliśmy dwa razy kłuć, taaaaa
Mamy w jednej fiolce 1275IU w 3ml roztworu i teraz jeśli nabierzemy 225 według podziałek na strzykawce, to będzie mniej bo mamy roztwór rozcieńczony o 1/3, dodatkowo zatężony o 75IU. Jak bym nie kombinowała byłoby normalnie :wściekła/y:. Inaczej teraz w 1ml roztworu masz 425IU a wcześniej było 600IU, więc 0,5 ml na strzykawce to już inna ilość jednostek. Jest ryzyko jest zabawa:-p
 
lokatoor - tak, to zalecenie, że tak ma wyglądać organizacja pracy, gdy calineczkaa wróci do pracy po macierzyńskim ;)

kate_p7 - Kochana czuję się nie gorzej, ale czy lepiej.....dziś jakoś bardziej we znaki dają mi się zatoki. Ale pomału spływa z nich to co ma spłynąć.
Kaszel jest sporadyczny już. Zatoki to mi się będą jeszcze ciągnęły trochę czasu, bo zawsze tak mam. Czy to może pogorszyć wyniki stymulacji? Leków w sumie nie brałam, bo na wirusówkę nie ma co. Brałam tylko Panadol przez 3 dni na obniżenie temperatury, ssałam Cholinex, biorę Xylożel na katar i wsio. Reszta specyfików naturalna.

dariaa16 - Invicta w pieczątce nie ma nazwy związanej z niepłodnością, więc nie powinien się nikt domyślić, no chyba, że się specjalnie pofatygują by sprawdzić co to jest, choć wątpię.
 
A co ty zes nakombinowala? Toc po co mieszac te 1200 z 75? Te 75 mozna osobno wziasc i tyle... Ponadto hesli juz zmieszaliscie to po prostu mozesz traktowac to jak jedno bez przeliczen bo proporcja tej 75 do 1200 jest statystycznie prawie nieistotna..... A rozpuszczalnik nie ma znaczenia. Albo jesli byc juz precyzyjnym, ciagniesz dawke ktora chcesz pomniejszona o stednii 5% czyli jak chcesz 225 to wez 210
 
Aha, sorrki... Teraz mysle o tym i faktycznie jesli ty strzykawka odmierzasx to proporcje proszkudo rozpuszczalnika sa istotne.... Ja bralam fiolki i jest inaczej. Ale zes pokombiniwala. Co cie podkusilo te 75 wrzucic?:)
Bierz wiec 0,5ml to bedzie troche ponizej 220 i to w zupelnosci styknie. Ja bym wziela 0,45:))
 
Ostatnia edycja:
Kate aleś nakombinowała:szok: A jak Ci Dr zmieni stymulke-dawki to dopiero będziesz liczyć :-(
 
Kochane, na razie na szybko powiem tylko ze kunicki a pałka to jak niebo a ziemia, będę się starała chodzić tylko do niego!
 
reklama
lolitka taaaa lepsze jest wrogiem dobrego:-p bo nie ma tego złego co by nam nie wyszło :-D wzięłam 0,5 ml czyli podobnie. Tak nakombinowałam ale chyba panuje nad tym:-p

tola32 na szczęście skończę tę fiolkę do pooglądania pęcherzyków, i potem już będzie normalnie:-) ale bez atrakcji byłoby nudno...
 
Do góry