reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

kate_p7 kopalnia wiedzy, mój przeszedł przez gorączke i 2 antybiotyki:/ w ciągu 2 tygodni. Teraz juz za pozno na cokolwiek ..
ciągle pod góre czyli to nie ten nasz czas:/

ja za słaba jestem aby cokolwiek zmieniać czy przy cyzmś się upierać i skąd masz tak duża wiedzę??
najważniejsze aby nie było hiperki
 
reklama
lolitka 310IUto będzie stare maksymalnie 220IU (tak mi się wydaje), przeliczaliśmy to na różne sposoby i powinno być dobrze. Bo zmieszaliśmy 1200IU i 75IU do jednej fiolki, żeby było łatwiej i wyszło jak zwykle, ale strzykawki wykalibrowane są na 2ml roztworu a my mamy 3ml, więc szybko musieliśmy to przeliczyć, no i mam cichą nadzieje że dobrze to przeliczyliśmy...Bo jak nie to jest mniej albo więcej...w każdym razie dawki maleją i do końca zużyjemy cały roztwór tak jak powinno być, więc będzie to stymulacja step down, zobaczymy z jakim efektem.....

sham nas się lekarz dzisiaj pytał czy nie jesteśmy chorzy. Teoretycznie oni sobie odrzucają wadliwy towar w takich sytuacjach, ale jeśli nie ma separacji to szansa na powodzenie jest troszkę mniejsza. Bo plemnik może wyglądać dobrze a mieć uszkodzoną chromatynę i IMSI tego nie wyłapie. Duzo by tu pisać i nie wiadomo jak to naprawdę jest my zwracamy na to uwagę bo u nas jest czynnik męski. Dodatkowo wiem,że dziewczyny w klinikach mają wymazy przed transferami ja sobie robię sama, bo fakt że stan zapalny przez bakcyle powoduje obrzęk śluzówki itp. co nie sprzyja implantacji. W sumie wymazy na ureo i myco tez robiłam sobie bo u mnie nikt nie zwrócił na to uwagi.
 
witajcie
dzisiejsza wizyta była nijaka. położyłam sie zrobił mi usg przez brzuch. dzidzi ma 19 mm a tetna nie wiem powiedzial ze ok.usg trwalo moze 30 sekund.
jestem zapisana na prenatalne 14.03 i dzis zalozyla mi położna karte ciąży. nie wiem czemu ale pomimo wizyty czuje jakis niepokoj. dzis jest 8 tydz 5 dzien. od tygodnia wyczytuje opini o ginekologach. u mnie w okolicy nie umie znalesc zadnego dobrego. wiec Gizas nie wiem co zrobie. Mnie maz namawia zeby wziasc gin u siebie.
 
Hej:* ja dziś w sszkole lekki bol jeszcze odczuwam najgorzej przy siadaniu.... Dziewczyny mogę po transferze poprosić o l4? I cży na takim zwolnieniu jest podany powód ? Ponieważ u mnie w pracy nikt niewie... I to bbędzie sesensacja i boję sie ze szef.mi umowę wypowie:/
 
Daria- na l4 ktore oddajesz nie widac kodu choroby wiec spokojnie nie beda wiedziec z jakiego powodu masz l4. Wazne jedynie jest jsk zatytuowana klinika ma pieczatke. Bo u mnie kiedys wszystko zdradzala. Ze to klinika leczenia nieplodnosci s teraz juz zmienili.
 
witajcie
dzisiejsza wizyta była nijaka. położyłam sie zrobił mi usg przez brzuch. dzidzi ma 19 mm a tetna nie wiem powiedzial ze ok.usg trwalo moze 30 sekund.
jestem zapisana na prenatalne 14.03 i dzis zalozyla mi położna karte ciąży. nie wiem czemu ale pomimo wizyty czuje jakis niepokoj. dzis jest 8 tydz 5 dzien. od tygodnia wyczytuje opini o ginekologach. u mnie w okolicy nie umie znalesc zadnego dobrego. wiec Gizas nie wiem co zrobie. Mnie maz namawia zeby wziasc gin u siebie.
Kiki opinią na necie o ginie tak do końca się nie kieruj. Kiedyś lekarz mi powiedział że lekarze sobie pozytywy i negatywy na wzajem wystawiają także. Wybierz jakiegoś, pójdź na wizytę a jak będzie do duszy to pojdziesz do następnego.
Mój gin co mnie leczył i zaszłam w ciążę a później prowadziłam ciążę też miał rózne opinie. Bywał czas że bardzien negatywne niż pozytywne, a dla mnie był ok. Chciałam być do 37 tc na luteinie to mnie posłuchał. Wysłał na L4 i kazał odpoczywać i cieszyć się ciążą(pracowałam do 16tc, co on mnie widział już od 8tc na L4 a ja nie chciałam). On mówił, że mam sobie darować pracę w ciąży-pracowałam na zmiany(pracowaliśmy na 1 oddziale) i miał racje bo mnie już w ciąży olali i wiedzieli że tem nie wrócę.
Do tego zajął się na porodówce i jak poród nie szedł to sam zaproponował cc. A nie męczył mnie kolejnymi kroplówkami naskurczowymi. Wszyscy wmawiali mi że walneliśmy sie z ginem w terminie. Tyle że ja co 2gi dzień byłam na usg i wiedzieliśmy kiedy była owulka. I jak się okazało termin był słuszny, bo młoda miala zmacerowany lekko naskórek na rączkach i stópkach, wody były czyste jeszcze. Cc było w dopowiednim momencie- nic się złego nie działo jeszcze- poród w 41tc/2
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny i chłopaku;-)
Czyli jak mi to podejście nie daj Boże nie wyjdzie, to radzicie zrobić myco i ureo?Bo na chlamydię jesteśmy przebadani.
I te komórki NK?Może warto zrobić?
 
Dzieki Tola:) koleżanka namawia mnie na dr z rybnika tyle ze on tez pracuje w tym szpitalu. Szpital wss3 nie ma od lat zbyt dobrej opinii. Zaś myślałam o Wodzisławiu ale tam zaś dobrego Gina mi kumpele z pracy nie polecały a sie znają bo w końcu tam pracuja . Mam mętlik bo musze kogoś wybrac.
 
reklama
Do góry