reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kate: niewazne ile bylo dojrzalych ale ile bylo roznych i zsumowany estradiol... Hiperke mozna dostac zwykle powyzej 3000 estradiolu. Ja mialam 8000 i nie dostalam wiec to roznie byc moze ale tradycyjnie 3000 przyjmuje sue jako ta dolna granice przy ktorej zaczyna sie robic niebezpiecznie. A antralne pecherzyki sa niewazne: wazne jak to sie przeklada na ich wzrost
 
Fusun ja zaluje, ze relanium nie mozna brac przez cala ciaze ;)

Andromeda nie musisz sie przygotowywac do akupunktury. Rozbierasz sie do bielizny, po wkluciu igielek przykrywaja Cie i lezysz sobie przy relaksujacej muzyce.
 
Fusun ja zaluje, ze relanium nie mozna brac przez cala ciaze ;)

Andromeda nie musisz sie przygotowywac do akupunktury. Rozbierasz sie do bielizny, po wkluciu igielek przykrywaja Cie i lezysz sobie przy relaksujacej muzyce.

Jak Ty się Kasik czujesz? na Warmii dziś bardzo ciepło było, tata mi mówił, że az 8 st. Normalnie wiosna idzie:-)
 
A jak zwykle mam przygody, mój M chciał zrobić dobrze i wyszło jak zwykle:-p mamy fiolke 1200IU menopuru w 3ml musieliśmy od nowa sobie strzykawki przeskalować. No jak by ni było robimy sobie własną stymulację i może będzie po twojemu lolitka:-D Przeliczyliśmy sobie wszystko od nowa, i mam nadzieje, że dobrze bo jak nie to na pewno hiperka będzie. W sumie jest ryzyko jest zabawa:-p
 
kate23 mycoplasam i ureaplasma rodzaje nie istotne bo myco są dwie mają wpływ na implantacje. Jakiekolwiek stany zapalne jąder, cewki itp. mogą wpłynąć na jakość nasienia. Dodatkowo jeżeli choroba była przed podejściem do in vitro i była wysoka gorączka nasienie zostało uszkodzone, przyjmowanie antybiotyków samo w sobie powoduje uszkodzenie chromatyny plemnikowej. Wniosek po chorobach szczególnie z gorączką trzeba odczekać 74 dni bo tyle trwa cykl spermatogenezy, czyli produkcji plemników.
Co do crio niech optymizm Cię nie odpuszcza bo tu podejście jest najważniejsze, nasze nastawienie to klucz do sukcesu;-)


andromeda szczesliwa 13tka:eek: rozwiń bo ja tępa jestem:-p
 
Ostatnia edycja:
Andromeda dziekuje czuje sie w miare dobrze :) oczywiscie co jakis czas cos mi dolega ale chyba musi, zebym nie zapomniala, ze w ciazy jestem ;) Rzeczywiscie cieplo bylo w ciagu dnia, sloneczko ladnie swiecilo ale wiatr jeszcze zimny.
 
Widze że są jakieś nowe wytyczne odnośnie relanium....ja z córką w ciąży brałam go od 7 tc prawie do końca , bo sam fenoterol nie eliminował skurczy. A młoda urodziła się zdrowa a jak sie okazało z czasem i mądralińska :)
 
reklama
Do góry