reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Sham encorton mozna brac razem z acardem. Ja bralam acesan (odpowiednik acardu) do 16 tc a encorton chyba do 22 tc.

Daria szczesliwa "7", gratki i kciukasy za sex na szkielku :)

Lookator wreszcie wiecie z jakim wrogiem walczycie, to znacznie przybliza droge do upragnionego celu :)
 
Fusun, a Ty jaki się miewasz?:-)

Calineczka, jak by to powiedzieć... Naćpana się czuję. Relanium na mnie tak działa, że pół godziny po połknięciu tabletki zasypiam jakby mnie ktoś z prądu wyłączył. Wczoraj po transferze spałam do 19:30, wstałam, wykąpałam się i o 22 znowu spałam (do rana). Wstalam o 7, wyprawiłam synka do szkoły. O 8 połknęłam relanium i obudziłam się ok.14. Teraz jestem znowu po relanium. Walcze ze sobą bo chciałabym iść spać już na noc, a.nie robić sobie drzemki. I tak mi czas leci na spaniu... Jeszcze jutro, a potem zacznę żyć
 
Sham encorton mozna brac razem z acardem. Ja bralam acesan (odpowiednik acardu) do 16 tc a encorton chyba do 22 tc.

Daria szczesliwa "7", gratki i kciukasy za sex na szkielku :)

Lookator wreszcie wiecie z jakim wrogiem walczycie, to znacznie przybliza droge do upragnionego celu :)

Kasik36. Nieddziękuję he he:) ale mam nnadzieję ze to szczęśliwa"7" kochane a mmogę ja zadzwonić do kkliniki i zapytać o te moje komoreczki ile.się.zaplodnilo:)? Jak tak to kiedy
 
Daria mozesz sprobowac zadzwonic jutro ale musialabys miec nr tel do embriologa bo na recepcji nic Ci nie powiedza. Szkoda, ze nie zaznaczylas w papierach, ze chcesz konsultacje embriologiczne ale to juz po ptakach.

Fusun nie ma jak relanium ;)
 
Kasik dziękuje za odpowiedz :*
Daria zadzwon i zapytaj może akurat połączą Cie
Fusun śpij ile w lezie!1 ja natomiast zazwyczaj nie śpię, nawet po pick upie wybudzam się momentalnie i chce wychodzić ;)
 
Kate_p7 piękna 13, oby wszystkie ładnie rosły:tak:


Daria a u Ciebie szczęśliwa siódemka, życzę Co powodzenia, by się wszystkie zapłodniły (chyba tylko 6 zapładniają?) i dalej zdrowo rosły. A widzisz, tak się martwiłaś, że małe będą;-) jeśli chodzi o telefon, to sama dzwoniłam, w trzeciej dobie, tak ok.15

Ja dziś a propos obiadu - chińszczyzna:tak: PYCHOTA, ale na jutro robię makaron z kurczakiem i szpinakiem ze śmietaną - ściągnęłam od Fusun z wczoraj:laugh2:. Śpij smacznie Fusun, też bym tak chciała po relanium spać:rofl2:


Sham idziesz jutro do gina?


Mam pytanie o akupunkturę, wzięłam ja tym razem przed i po transferze. Musze się jakoś specjalnie przygotować? Nie chce tam z siebie idiotki zrobić:zawstydzona/y:
 
andromeda ja chodziłam na akupunkturę po prostu się rozbierałam :) ale ja to do mongolki chodziłam do niej do domu a wklinice to nie wiem jak to jest :) lubie akupunkturę :) muszę dopytac w klinice czy coś takiego mają

i tak jutro jade do kliniki i mam nadzieje ze już jutro skonczymy stymulacje i w poniedziałek będzie pick- up
nawet przywykłam już do mysli że transfer może być odroczony
najważniejsze żeby były zarodki

zrobiłam się płaczliwa, obolała, piersi bolą humory mam, trochę mnie mdli :/ już sama siebie mam dość
tylko zjadłabym coś dobrego :) i wina się napiła ;)
 
reklama
Witam,

Fusun śpij ile w lezie!1 ja natomiast zazwyczaj nie śpię, nawet po pick upie wybudzam się momentalnie i chce wychodzić ;)

Identycznie reaguję i na narkozę i na Relanium:eek: nie wiem czy to dobrze bo jakbym się wyłączyła to bym nie myślała;-)
Fusan kciuki za wgryzanie się Kropka:-D
Daria to miałaś przeboje:szok: ale będzie dobrze;-) ja po punkcji byłam tak głodna, że musiałam zaliczyć Mc Donalda:-D:-D
Katep rzeczywiście sporo tych pęcherzyków:sorry: a teraz mam pytanie do Ciebie nasza Encyklopedio - ja przed stymulacją miałam na jednym jajniku 20 a na drugim 21 pęcherzyków antralnych i gin mówił, że to dobrze bo AMH też mam dobre, ale czy przez to dopadła mnie ta lekka hiperka??? przy punkcji było dojrzałych 11 pęcherzyków:sorry: tak się zastanwiam czy to miałao wpływ:eek: a wogóle to mam jeszcze jedną sprawę - mój Synek przeszedł zakażenie mycoplasma pneumonia czy jakoś tak i M wtedy też chorował - pewnie na to samo, ale Antkowi zbadala to pulmonolog - czy isnieje możlwiość, że to ma wpływ na jakość naszych komórek itd bo w sumie po 3 dobie 5 zarodków przestało się rozwijać:cool: powodzenia na stymulacji, ogrom Twojej wiedzy nie będzie Ci pomogał, ale musisz jakoś uwierzyć, że wszystko będzie dobrze:-D
Lookator super, że sprawa się wyjaśniła:-) teraz już będzie z górki;-) cały czas mnie zadziwia, że face tmoże mieć taką wiedzę na temat ivf i tyle zaparcia, żeby walczyć o dziecko:-) mój M to taki młotek w tej kwestii, że szok:-p On a i owszem chce jeszcze dziecko, ale nic chłopina nie trybi w tej materii, u lekarza przytakuje,a w domu do mnie - "wytłumacz mi na polski co on mówił":-D mało tego jeszcze ja dostaję od niego zrypki, że za dużo czytam a potem panikuje:eek:


Powodzenia dla Wszystkich!!!

zmykam bo mam jutro rano do pracy, a łapie mnie przeziębienie i strasznie się martwię, że moje crio nie wypali:-( zaczyna mnie opuszczać optymizm:eek: lece walnąc jakieś prochy, muszę być zdrowa:tak: buziaki:-D
 
Do góry