reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

lolitka było 225 przez 4 dni, 150 przez 4 dni i 75, a teraz 225 i 150 przez 6 dni.
Co do Artemidy to w Białymstoku?
 
reklama
calineczkaa - Ty to chyba bardzo chcesz by się nie udało. Nie nastawiaj się na NIE ani na TAK. Po prostu zrobisz betę i już. A robisz w Inviccie?
 
Dobra, koniec tematu, robię w Inviccie, o ile Kunicki mi dziś wypisze skierowanie.
Inaczej bedę musiała płacić 39 zł.
 
Calinka, raczej ci nie wypisze, mowili mi ze w ramach mz po samej procedurze mogą już tylko zrobić weryfikacje w 14. dpt a że to i tak jest coś dodatkowego, wcześniej nawet to nie było finansowane przez mz wygląda
 
Ja poprzednio miałam skierowanie, wypisała mi je położna po punkcji i chyba mogłam je zrobić w każdym dniu w którym chciałam, a zrobilam w 10 dpt. Myślę, że nie powinno być problemu. Choć wszystko możliwe. Pojdę tam, bo od razu mają wynik, a gdzie indziej trzeba czekać i czekać.
 
Szkrabek: ciesze sie ze sie podobalo i ze mozesz skorzystac

Kate: no to znowu chce zaczac od 225? Wtedy tak i teraz znowu? Ludzie: uczmy sie z historii. Przy tej dawce mialas prawie hipeke. Teraz masz barszo duzo antralnych i znowu od 225 zaczniesz?
Tak, artemida w bialym... Jechalam z zagramanicy by sie tam leczyc
 
Słoneczka Wy moje tak się cieszę ,że tu jesteście .



lookator cieszę się ,że znalazła sie przyczyna Waszych niepowodzeń . U mnie też lekarka wpadła napomysł zrobienia tych badań i walczyłam z ureaplasmą :-)

A mi się strasznie dłuży czas ....histero dopiero w czerwcu , wiec stymu pewnie w lipcu lub sierpniu :-:)-(

Do tego musze wrócić do starej pracy , bo nowej nie znalazłam :-(

Dość smęcenia :-p w sumie to wpadłam zapytać co sądzicie o diecie opartej na orkiszu...wiele dobrego na jego temat czytałam:-) Może któraś z Was stosuje?
 
reklama
Do góry