reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
dariaa wynik bardzo ładny do punkcji urośnie jeszcze kilka, więc będzie się działo:-) tylko zdzwilaś mnie z punkcją przez Kunickiego robioną bo w Invikcie chyba tylko dr Pałaszewski robi pick up'y.

kate23 nie mam wyksztalcenia medycznego, ale wspólnymi silami z koleżankami które są na forum albo już po za nim odkrywamy tajniki in vitro:-D
 
Daria wynik super:)

Hess to chyba dobre wieści?

Kate23 mamy transfer tego samego dnia :) ja trochę później, o 15:)

To później będziemy się razem nakręcać:-p

Kate a ja już myślałam, że sama w jakieś klinice robisz ivf:-D
Daria fajny kurnik, będą mieli z czego wybierać:-)
Hess też mam nadzieję, że to dobre wieści i to dodatkowe badanie tylko to potwierdzi:)
 
Ostatnia edycja:
Dariaa: pick up powinien byc w sobote nie piatek. Hesli masz scana jutro to niech dovrze pomierzy pechole i jesli nie ma wiekszosci 18-19 to naciskaj o jeszcze jeden dzien stymulki. No chyba ze ci szybko rosna i juz jutro beda takich wymiarow
 
Looktor: strategiczny blad z jedna klinika. Jak mozecie to zmiencie. Powiem ci ze diabel tkwi w malych szczegolach. Nk jak nk: wazne czy nie zawsze oprocz nich warto poeksperymentowac. Nie robcie ich bez zmian: jak cos nie dziala to nie dziala i trzeba zmieniac zeby to znalezc
 
Dariaa: pick up powinien byc w sobote nie piatek. Hesli masz scana jutro to niech dovrze pomierzy pechole i jesli nie ma wiekszosci 18-19 to naciskaj o jeszcze jeden dzien stymulki. No chyba ze ci szybko rosna i juz jutro beda takich wymiarow

Nie mam możliwości już jutro wizyty...I pick up ustawiony na piątek podobno pęcherzyki rosną 2mm na dobę czyli w piątek powinny mieć koło 19mm ....trochę mnie zzmartwilas
 
czesc laseczki i Panie Lookatorze,

jestem taka wkur:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:na,ze sobie nawet nie wyobrazacie.Poszlam na badanie bety wrocilaz z bolem brzucha.Szacowny Pan doktor nie dal sie przekonac ,ze BETE moge juz robic i mi jej nie zrobil bo stwierdzil,ze to dopiero 11dpt i nic nie wyjdzie,mam do czwartku zaczekac.Potem zrobil mi USG ,z ktorego nic wiecej nie zobaczyl ,jak to o czym juz wie polowa Polski,ze mnie przestymulowali.Mam sobie w czwartek zatestowac,bo juz bedzie cos widac .Myslalam ze dostane kociokwiku.Wrocilam do domu,zaczynam plamic i skrecac sie z bolu brzucha.Przesadzil z usg i wjechal mi za daleko,pedal jeden.Wiecie co najgorsze ,ze to tez Polak ,znam go od 10 lat ,gadamy po polsku...dzisiaj bylo kompletne suahili.Czasami zaluje ,ze nie mieszkam w Pl ide do Labo i robie sobie odplatnie badanie.Tutaj to nie funcjonuje.Jutro bede dalej kombinowac,na razie mysle czy mi czegos tym usg nie spieprzyl...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


Kate-gratuluje druzyny,bedzie dobrze a nawet lepiej.
 
reklama
dariaa piękny wynik, trochę tych jajeczek bedzie
Hess masz dbac o siebie!! ja już choruje 3 tydzien, z przerwa 3 dniowa- chodziłam wtedy do pracy. Dlatego nie można lekceważyc temperatury !!
annemarie bardzo mi przykro że tak Cie potraktował polski lekarz :/ człowiek mysli ze ma wsparcie, zdrowka duzo i spokojnej nocy
calineczka niech maleństwo zamieszka w Tobie na pełnych 9 miesięcy !! jak się czujesz?? :)
Fusun kciuki za piękne zarodeczki !!
Kiki dużo zdrówka !!
Giza uwielbiam Twoj suwaczek :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry