reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hess, to raczej przez stymulację a raczej cetroide, bo on hamuje wyrzut piku LH, i podobno powiedział Pałaszewski, że ten niehamowany poprzednio wyrzut LH źle działał na moje komórki. Ale fakt, pewnie witaminki też pomogły, zmiana diety, czy DHEA.
Ja naprawdę wątpiłam w powodzenie tego podejścia, nie liczyłam na nic, a tu taka zmiana.
Oby to się zakończyło ciążą, bo to najważniejsze.
 
Calineczkaa, gratki, blatusie piękne:tak::tak::tak:. oby maluch pod seruszkiem już się spod niego nigdzie nie ruszał.:tak::tak::tak:. mam transfer 7 dni po Tobie, fajnie byłoby zostać listopadowymi mamusiami:-D

Asia_77 pewnie Ci ogromny kamień z serca spadł. Cieszę się z Tobą i od teraz życzę już samych dobrych wieści:-):-):-):-):-).

Szkrabek
byłaś od krok od tragedii, całe szczęście tylko tak się skończyło :tak:miałam problem z okiem jakieś półtora roku temu, na grzybobraniu gałąź weszła mi w oko. skończyło się tylko na jakiejś maści, kroplach i opatrunku. Niestety do tej pory jak np. . rzęsa mi w to oku wpadnie do boli bardzo.

Hess na taką temperaturę weź może paracetamol, nawet w ciąży go można brać. Warto też od razu zadziałać z duża dawką wit. C. Zdrowiej szybko:tak:

Annemarie kiedy wyniki bety, chyba ze nie doczytałam czegoś. Jakby co kciuki dalej trzymam.:tak:

DorotaMie witaj towarzyszko doli i niedoli:-)

Fusun trzymam kciuki za czwatkowy transfer, chyba chodzimy do tego samego lekarza, doc. G;-)


Kiki dziewczyny maja rację, lepiej poiedzieć o swym samopoczuciu lekarzom, powinni Cię wypuścić jak się już w 100% będziesz dobrze czuła. Buziaki dla Was;-)
 
Ostatnia edycja:
Juz mi lepiej. Polezalam przespalam sie a przede wszystkim oproznilam pecherz. Chodze sikac po kroplowce non stop .ja mam taki bol podbrzusza od 2 tyg. Podobno to normalne bo niby macica sie rozciaga i pachwiny ciagna. Za to nie mam zadnych obj nadal. Ani zmeczona,ani cycki zero wymiotow. Gbyby nie usg co jakis czas to bym nie wierzyla ze sie udalo

Sykatynka super ze wypoczelas, wracaj pelni sil

Kate powodzenia w piatek na wizycie

Fusun trzymam mega kciukasy

Calineczka kciuki za kropka w brzuszku
 
Witajcie z występów na wyjeździe. Dzisiaj pod Rzeszów dojechałem. Z natury jestem pantoflem domowym, ale czasem muszę wyjechać :-)

Po kolei, dopóki pamiętam:
@Lolitka - w jednej klinice, ponieważ za poszczególne stymulacje zapłaciliśmy z góry. Jakieś zmiany robiliśmy, ale niewielkie, tutaj encorton w małej dawce, relanium, 2x scratching.... Ale w istocie oproblem tkwi w NK na poziomie 30,6%. Przed następnym transferem - tym razem trzymali na szkiełku, żeby sprawdzić, czy zarodki dojdą do blastki - trzeba te NK zbić, poza tym musze Ż poskładać lepiej psychicznie i przekonać do ananasa :-) bo jest skeptyczna :-p

@sykatynka - jeszcze nie wiem jak będziemy zbijać. W czwartek idziemy do immunologa w Katowicach. Wolałbym nie encortonem, bo Ż się psycha sypnie jeszcze bardziej jak przytyje - a jest bardzo wrażliwa na tym tle.

@kiki, Hess i jeszcze kogoś łamało.... Leczymy się intensywnie! Ja jeszcze kaszlę, ale po tygodniu doprowadziłem sie do jako takiej używalności.

@Kate - pytałaś z kim konsultowaliśmy NK? Czy mam schizę?
Generalnie jak na razie z ginekolog w Klinice, ale w czwartek idziemy do immunologa.

@Asia 77 - na ten post o wynikach czekałem z niepokojem dłuuuugo. Wcisnąłem, że go lubię, bo jak na razie nie ma opcji UWIELBIAM! A teraz masz mieć tylko pozytywne i pogodne myśli :-p

@.szkrabek - już mi się myli - ale to Ty tam okiem ryzykowałaś?
Uważaj na siebie, i nie strasz nas!! :-p

@annemarie, Fusun - trzymam kciuki za sukces, @GizaS, kiki, Olusia - the same :-)

hmmmm mam dziwne uczucie, że coś pominąłem.....AAAAA
@calineczka - super blastki - pozazdrościć!!!

Na dzisiaj tela, chyba wszystko spamiętałem :-p
 
Ostatnia edycja:
Szkrabek o matko ale dobrze ze sie dobrze skonczylo

Asia- suuper za pozytywne wiadomosci

Annemarie- a kiedy ty testujesz.

Nie wiem czy o wszystkich wspomnialam wybaczcie ale ciezko z tym netem

Dorotka a jak u ciebie

No a co u mojej jo.m??

Lilia trzymaj sie
 
szkrabek dobrze że oko całe ufff...może to na szczęście;-)
Calina piękne blastki, nie wiem co zadziałało ale rób tak dalej:tak: teraz to już musi się udać tyle tych ładnych blastek...
Hess jak u genetyka?? :eek:

lokator teraz są dwie kate ja i KATE23:-p taka mała zmyłka..

kikifsh
odpoczywaj i dbaj o siebie, bo masz teraz życie w sobie.

LUTY

19: Fusun - udany transfer

20: kate_p7 - początek stymulacji
20: kikifish - podglądanie maluszka
20: dariaa16 - punkcja
23: annemarie - wysoka beta!
24: kate_p7 - wizyta u anestezjologa
24: GizaS - wizyta serduszkowa
24: andromeda5 - udany transfer
24: KATE23 - udany criotransfer
27: sykatynka - przygotowanie do criotransferu
27: Olusia - podglądanie maluszków
28: kate_p7 - podglądanie pęcherzyków

MARZEC

01: .szkrabek - początek stymulacji
05: Hess - początek stymulacji
28: Olusia - się rozpakowuje!

Dorotav - początek stymulacji
Yplocka1 - udany criotransfer

Ying - Ying - udany criotransfer
 
Ostatnia edycja:
Witam,
podczytuje cały czas, ale z pisaniem jak widać różnie:-p

Calineczka super wynik:-) spokojnego oczekiwania na pozytywną betę;-) ja mam transfer za tydzień to również liczę, że do Was dołączę:-p
Asia też stresowałam się oczekiwaniem na Twój wynik, ale widzę że moc forum znowu zadziałała i wszelakie złe myśli poszły precz:-) teraz zostaje tylko się podkurować i marsz na stymulacje:-)
Szkrabek no współczuje takich akcji, a to bym pewnie zeszła na zawał:eek: najważniejsze, że oko bezpieczne;-)
AnnerMarie i Fusan Kciuki za pozytywne wieści
DorotaMie witam:-) ja leczę się w Gamecie Rzgów i widzę, że na tym wątku jest nas niewiele:-p
Kiki powodzenia:-D ja jak byłam w ciąży to brzuch i pachwiny bolały mnie bardzo długo, cały czas miałam wrażenie, że za chwilę dostanę łachudrę, ale nie przyszła:-p podobno brzuch i pachwiny częściej bolą kobiety szczupłe bo wszystko się rozszerza itd;-) u mnie się sprawdziło:tak:
Kate Twoja wiedza powala mnie na łopatki:-) czy Ty obracasz się, że tak to ujmę w branży medycznej???:-D

Ja dzisiaj byłam w Gamecie i wszystko ok, mam wyznaczony termin crio na 24.02 na godz 12.40:-D pani dr dołożyła mi Lutkę i teraz czekamy:-) z racji mojej pokręconej pracy i dużego ryzyka po transferze idę na L4, już widzę radość mojej kierowniczki:-p dobra spadam bo jakiś 7letni pani, setny raz mi przypomina, że teraz jego kolejka na siedzenie na kompie:szok: tzn. mamy sprawdzić coś z tematyki Star Wars:cool2: miłego wieczoru:-)
 
reklama
Hej, jestem po genetyku. Okazało się, że mój kariotyp to nic takiego. Na nic nie wpływa. Lekarka zleciła mi jeszcze badanie genu MTHFR, czy jakoś tak. Wyniki za 6 tyg. :)
 
Do góry