reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Chciałabym się Wam nieśmiało pochwalić, że dzwoniłam zapytać o nasze Bąble... Serce mało mi nie wyskoczyło ze strachu...
Dzisiaj mija 3 doba od piątkowej punkcji, mamy 6 zarodków klasy A, podzielonych na 8 bez fragmentacji... Jestem pełna wiary i nadziei że tym razem... że ten 4 transfer będzie właśnie TYM...
 
reklama
Kate, mój mąż nie miał robionego kariotypu, ani innych badań genetycznych........więc co tam siedzi w materiale genetycznym, to nie wiem:sorry:
Moja koleżanka jest w ciąży ok. 14 tydzień, jest po in vitro, miała podanego blastusia, USG wyszło poprawnie, natomiast badanie Pappa wykazało, że jej dziecko na 80 % będzie chore,chodzi o zespół Downa. Teraz będzie miała robioną amniopunkcję. Ma 32 lata.
Jak to jest z tym ZD?Któryś rodzic musi mieć jakiś wadliwy gen, czy po prostu na skutek podziałów mnoży się dodatkowy chromosom?Chyba większosc takich zarodków się nie zagnieżdża?Już sama nie wiem. Czy każdy po in vitro musi robić test pappa, nawet jeśli wiekowo jest ok?
 
Migotka 6 pieknych , wzorowych zarodków. To faktycznie będzie Twój moment:-)
Annemaria tez super, 12 dorodnych pęcherzyków:tak:to kiedy punkcja i transfer?

Jednak homocysteinę i TSH zrobię w środę lub piątek bo musze być na czczo. Jutro do kliniki, w tym tygodniu dopinamy bank i notariusza
Oj dzieje się dzieje.
Wyniki bety koło 18. Powinna wzrosnąć o 66 % tak? Czyli około 130 dziś to będzie dobry wynik:sorry:
 
reklama
Calineczka, co do godzin brania cetrotide to ja miałam dokładnie rozpisane godziny, jednego dnia musiałam o 8, drugiego o 10, w następne dni o 12.... Jestem w invikcie czekam na wizytę jak zwykle opóźniona, ale przyglądam się temu jedynemu tu poloznemu i nie widzę, z której strony on przystojny niby jest? :)
 
Do góry