reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witajcie dziewczynki :)
Alez mnie glowa boli... i jestem zmeczona a w sumie nic dzisiaj nie robilam :confused2: Mdlosci mam nadal,staram sie podjadac i pomaga na troche.
Meg wspolczuje kochanie tak ciezkich przezyc.Ciesze sie jednak ze masz juz wszystko za soba i teraz postaraj sie odpoczac i nazbierac sily,bo przeciez musisz szybciutko dojsc do siebie:-) Jestes super dzielna babeczka i napewno juz niedlugo bedziesz sie cieszyla macierzynstwem.Nie poddawaj sie a napewno dotrzesz do celu:tak:
 
reklama
Meg bardzo ci kochana współczuje, nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić co przeszłaś..... mi jest strasznie ciężko po ujemnej becie ale Ty.....:((((((
bardzo dodatkowo napewno przytłacza nas okres Świąteczny, spotkania rodzinne itd. Ja dzisiaj w kOściele ze święconką jak byłam to z trudem powstrzymywałam łzy, niec mi nie idzie, jestem szara, smutna i wszystko mi nie idzie.Rozwesela mnie tylko moje kochane malutkie psisko (może głupie porównanie do utaraty dziecka) przepraszam jesli kogoś uraziłam, ale nie miałam pojecia że tak będzie mi ciężko, zbyt pozytywne nastawienie jak widać nie jest też dobre.
Kochan, trzymaj się, damy rade...,.jak?? czas pokaże. Tulę Cię mocno...

KOchane...

życzę wam wszystkim Wesołych Swiąt, jedzmy dużo jajek bo dzisiaj ksiądz w Kościele powiedział że są na potomstwo:))))) Testującym po Swiętch życzę dwóch kreseczek,
buziole
 
Na czym polega in vitro z icsi ? Jest to biopsja jonder czy tylko wybor dobrego plemnika ? Jaki jest tego koszt ?
 
tzn ze wstrzykuje sie plemnika w komorke, anie pozostawia sie im samych.... biopsja to inna historia..... koszt w niektorych klinikahc ten sam, czasem nieco wieksz
 
Dziekuje lolitko200. Dzis odebralam wyniki meza z prywatnego szpitala,ma 65 % zywych plemnikow,a powinno byc ponad 75%.
Jestem bardzo smutna. Stwierdzono teratozoosperme. Jeszcze nie bylismy na konsultacji ,sama wywnioskowalam z wyniku.
Nie pamietam dokladnie ile kosztuje w tym szpitalu in vitro z isci ale wydaje mi,ze dodatkowo za isco 2000-3500 zl.
Nie wiem,moze maz powinnien sprawdzic w innej przychodnii gdzie nie przeprowadzaja in vitro. Czy powinnismy im ufac,moze chca nas tylko 'naciagnac' ??? :-(
Jak uwazasz,czy Maz powinien sprawdzic ponownie nasienie w innej prywatnej placowce gdzie nie wykonuja in vitro ???????
 
Ostatnia edycja:
Czesc Lolitka200. A)szybko poruszajacych sie- 15%
B)wolno poruszajacych sie - 35%
C) poruszajcych sie w miejscu- 7%
D) nieruchomych czyli zdeformowanych- 43 %
zdolnych do zycia 65% ----powinno byc 75 %
leukocyty- 1 million/ml
dobrze zopowiadajacych sie -good prognosis -5%
total count 225.0 milion
ph- nie napisali
concentration-- 85.0 milion/ml
lepkosc-normalna
oddal 3ml
Napisano- teratozoosperma.
Mysle,ze stanu zapalnego nie ma gdyz leukocyty sa w normie,jednak szybko poruszajacych sie plemnikow jest tez nie za wiele.
Maz ma maly zylak na jednym jadrze,moze to jest przyczyna.:-(
Przeczytalismy w internecie,ze jezeli zdeformowany plemnik zaplodni komorke jajowa to moze nastapic poronienie lub zastrzymanie rozwoju-obumarcie.
Maz przeczytal,ze ISCI nie przynosci w wiekszosci przypadkow rezultatu.
 
AlaT wg mnie macie duże szanse na powodzenie z in vitro. Mój mąż ma 15ml żywych zolnierzykow. Dwa razyialam ICSI- pierwszy raz udało się , ale poronilam w 7tc a drugi udał się o dziś jestem w 10 tc i dzidzia pięknie się rozwija. Nie wiem gdzie twój mąż przeczytał ze ICSI nie daje rezultatu , ale dla większości z nas to jedyna szansa i zazwyczaj za pierwszym, drugim, trzecim razem się udaje. Wiec nie zalamuj się kochana, szukajcie dobrej kliniki, w międzyczasie starajcie się we własnym gronie a zobaczysz ze niebawem bedą dwie kreseczki.

Wesolej reszty świat dziewczęta
 
Dziekuje winki80. Uwazasz,ze lepiej przystapic do in vitro czy isci z takimi wynikami ?? Maz po przeczytaniu tego wyniku nie chce decydowac sie w najblizszych miesiacach na in vitro ani na isci,uwaza,ze powinnien sie leczyc tzn.zrobic wiecej badan,zdrowiej sie odzywiac itd.. Ja sama rowniez nie jestem zdrowa w 100% wiec nasze szanse sa bardzo male.
 
reklama
Czesc dziewczynki
oczywiscie znowu mialam zaleglosci wiec musialam troche poczytac :)))) w poniedzialek bylam w klinice w sumie po 6miesiacach nic sie tam nie zmienilo :)))) dostalam leki i podchodze do criotransferu w polowie maja, za tydzien jeszcze wizytka mnnie czeka po podchodze na cyklu owulacyjnym a ze mam to okropne PCO to musza mi ja wywolac zastrzykami moze akurat teraz sie uda mam przynajmniej taka cicha nadzieje

asiulka
jak sie nie pomylilam to chodzisz do macierzynstwa do krakowa do ktorego lekarza tez tam chodze, PRZYKRO MI ZE SIE NIE UDALO przechodzilam przez to dwa razy pol roku musialam sobie odpoczac a teraz znowu do dziela ale i tak sie boje choc caly czas proboje podejsc do tego na luzie ale nie wiem czy tak sie da, ja chyba tak nie umie :((((

kama35 i konalia79
kiedy podchodzicie do criotransferku????

meg
strasnie mi przykro, ale nie ma zlego co by na dobre nie wyszlo, doszlo do zagniezdzenia a to jest najwazniejsze i teraz musi sie udac, u mnie to nawet nie chce sie zagniezdzic i juz nie wiem co mam robic zeby chociaz jeden mrozaczek zostal ze mna :((((

dorocica
przykro mi ze sie nie udalo, wiem jak to jest ja po drugiej probie to tak sie zamklam w sobie ze musialam zrobic soebie przerwe, nie chcialam slyszec o kolejnym podejsciu dopoki nie odpoczelam troche psychicznie, w pewnym momencie myslalam ze zwariuje wkoncu ale CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI


DZIEWCZYNKI ZYCZE WSZYSTKIEGO DOBREGO W TE SWIETA... TYM CO ZACIAZYLY TO WSPANIALYCH 9-ciu MIESIECY, A NAM STARAJACYM SIE WYTRWALOSCI I WIDOKU BIJACEGO SERDUSZKA :))))))))))))) WESOLYCH SWIAT SCISKAM BARDZO MOCNO :))))))))))
 
Do góry