reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
sykatynka- nie wiem czy mozna o mnie powiedziec cierpliwa:-D ja z checia bym robila bete i dzis ale dla 3 dniowego kropka to moze nie wyjsc nic. wiec chyba dotrzymam do tego 10 dpt

kate- kochana nie dzis nie robie bety. odpocznij sobie jesli tego potrzebujesz. buziak
 
Kate -ja już po transferze więc możesz mnie wykreślić, bete będę robić 23 lub 26 to mnie wpisz
Olusia -dobrze że z maluchami ok ale odpoczywaj
Yplocka myślę że wyniki już powinny być, i tak już długo wytrzymałaś
Kiki - ja ci mówię że to kropek, daj na luz i odpoczywaj,poczekajmy razem ;-)
Ja nawet relanium nie biorę bo cały czas śpię, tylko jeść, tabletki i forum na kolorowe sny :rofl2:
Powodzenia na wizytach, i czekam na relację
 
Yplocka, ale jest tak, że możesz drugi raz się wystymulować i z drugiej stymulacji dołożyć zarodków do badania, żeby było 8 szt (które jest w cenie badania PGD).
 
Jestem nowa ale od dawna was poczucie teraz założyłam aplikacje wiec pewnie szybciej będę się udzielać. Jestem dziś 6 dpt mojego mrozaczka Klasy 2 BB, leczymy się w Provicie, problem po stronie męża. Jestem z Bielska
 
Żadnych objawów nie mam, tak hak koleżanka ☺ czasem boli brzuch jak na okres.za pierwsza próba zaczęłam bardzo krwawic w 5 dpt i ciąża była która przestała się rozwijać w 7 tyg. Więc teraz już sama nie wiem cieszyć się czy nie i co ten brak objawów oznacza....
 
reklama
Do góry