reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
agulla mam yasmine chciał dać mi marwelon ale kiedyś go brałam i strasznie źle się po nich czułam. Ja będę odpoczywać w oczekiwaniu na wizytę bo to dopiero 20 lutego :-( a w marcu jadę w góry wypocząć już zarezerwowałam apartament :tak:

Asia_77 a ty jesteś tam w programie rządowym ? pytam bo podobno tam długo się czeka jak dzwoniłam to dziewczyna z recepcji mówiła że nie wie jak w tym roku będzie to wyglądało, niektórzy czekali ponad rok.
 
Inka a co ci powiedział na bete? bo nie była na początku 0 .tak odpocznij ja w maju będę leniuchowac lecimy do grecji :-) ciągle odkladalam wakacje wyjazdy bo co będzie jak by się udało a teraz zmieniam plany jak się uda to wtedy pomyśle :-)
 
agulla84 nic nie powiedział na betę , tylko że "prędzej czy później musi się udać, nie ma wyjścia" bo mam wszystkie badania ok (genetyk, immunolog, histeroskopie) trochę mnie tym zdaniem podbudował :tak: pytałam o te PGD mówił że w naszym przypadku warto to zrobić. Drogie te badania ale przynajmniej będę wiedzieć czy są zdrowe i czy jest o co walczyć dalej.
 
to zależy ile chromosomów się bada i ile będzie zarodków dr.M zaleca badanie 5 chromosomów . W ostatnim podejściu mogę zapłodnić wszystkie komórki więc mam nadzieję że trochę ich będzie :)

Badanie 7 chromosomów: 13, 16, 18, 21, 22, X, Y


Badanie 1 – 4 zarodków4500,00zł
Badanie 5 – 8 zarodków5800,00zł
Badanie 9 – 10 zarodków6300,00zł
Każdy kolejny blastomer
850,00zł


Badanie 5 chromosomów: 13, 16, 18, 21, 22
Badanie 1 – 4 zarodków3500,00zł
Badanie 5 – 8 zarodków4650,00zł
Badanie 9 – 10 zarodków
6500,00zł


Badanie 5 chromosomów: 13, 18, 21, X, Y
Badanie 1 – 4 zarodków3500,00zł
Badanie 5 – 8 zarodków4690,00zł
Badanie 9 – 10 zarodków5290,00zł
Każdy kolejny blastomer850,00zł
 
inka Kochana tak jestem w rządówce i nie słuchaj Pań z rejestracji ;-). Mi mówiły ,że na wizytę kwalifikacyjną czeka się ok pół roku . Ja czekałam jakieś 2 miesiące.
 
reklama
Do góry