reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
bubu 520 no to kciuki by maluszek zostal z toba... i ile masz zamrozonych zarodkow? :tak:

Migotka ty mialas robione badanie Allo MLR?:tak:

gos1512 trzymam kciuki za twoje IUI.. musi sie udac!;-)

Giza, Asia i jak tam wizyty?:tak:
 
Witajcie,
Dziewczynki trzymam kciuki.
Olusia, za Ciebie podwójne.
Ja siedzę jak na szpilkach, czekam na wynik pgd. Dziś mają dzwonić. Mam nadzieje, że moje dwa zamrożone maluchy są zdrowe.
 
Olusia nie miałam tego badania i chyba nie dam się już na nic namówić, mam serdecznie dość wszystkiego w temacie diagnostyki i leczenia. U mnie od początku niby nie było większych przeszkód na zajście w ciążę, dlatego też lekarze traktowali mnie przez te 5 lat z przymrużeniem oka, i chyba nadal to robią i robić będą. Brakuje mi już sił, najchętniej to bym się z tego wszystkiego wymiksowała...
Każdego dnia zastanawiam się nad adopcją, jest to mega trudna decyzja, trudniejsza dla mnie od tej o in vitro. I w sumie sama nie wiem kiedy i na co się zdecyduję. Aktualnie odliczam dni do 19 lutego i urlopu, a reszta niech się dzieje jak chce.
Zapytałaś o badanie... a ja tu wylewam gorzkie żale...
 
Caly czas Provita :)
bubu 520 ale z tego co rozumiem to Wy robiliscie in vitro ? My robimy inseminacje :)
Jak sie czuje? Nie wiem, tzn fizycznie oki ale psyhicznie troszke gorzej :( zastanawiam sie jakie mamy szanse? I nie wiem czego mam sie spodziewac po tym badaniu? Czy ono pomaga?
 
Migotka a bo mi sie wydawalo ze to ty pisalas ze robilas to badanie... ale chyba sie pomylilam....:tak::tak:


To ktora z dziewczyn robila to badanie ALLO MLR? zglaszac mi sie tutaj.... he ;-)he


yplocka1 trzymam kciuki zeby badanie wyszlo dobrze !!;-) a jak cos to kiedy transfer bys miala?


A ja wlasnie jade do lekarza... zobaczymy jak tam moja szyjka i jak serduszka bija, szczegolnie u chlopczyka....
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif
 
agulla84 może zmiana leku pomoże.

bubu 520 trzymam kciuki za maluszka :-)

yplocka1 też myślę nad pgd powiedz mi ile się czeka na wynik tego badania ? transferu nie robi się z świeżych ?

Olusia7982 ja miałam badanie mlr. Trzymam kciuki, z maluszkami na pewno jest wszystko dobrze.:tak:
 
reklama
Olusia jak narazie mam zamroże 2 w 2 dobie,i 2 w trzeciej, 6 czeka do blastki. Oluś daj znać po badaniach, za ciebie kciuki podwójne
Yplocka1 kciuki za dobry wynik i transfer
Gosc1512 ja zaczynałam od inseminacji dawcą
Migotka25 teraz jest ci ciężko ale przyjdzie taki dzień i podejmniesz tą właściwą dla was dezyzke. Glowa do góry :-)
Dzieki dziewczynki mam nadzieje że czas szybko zleci do bety, a mam pytanie kiedy najwcześniej może wyjść beta z transferu 3 dniowego zarodeka
 
Ostatnia edycja:
Do góry