reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

asiulka Twój Wielki Czwartek a Moja Wielka Środa:happy::-)

dzisiaj 10 dpt , moje cycole bolą jak nie wiem i dalej pobolewa brzucho i kłują jajnik. ale cycole to szok, jakie jędrne. dziewczyny aż się boje zrobić sobie teścik, bo....jak ja uwierzę, że jestem w ciąży:confused2::szok::-):happy:
 
reklama
Witam Was,
Ptencer powodzenia na wizycie a mogłabyś napisać czy miałaś robione badanie USG przezierność karkowa czy to jest standardowe badanie podczas ciąży,
Nimfuś w końcu się doczekałaś i masz już maluszku w brzuszku trzymam kciuki powodzenia,
Meg strasznie mi przykro przez co teraz przechodzisz, bądź dobrej myśli, powodzenia trzymaj się,
Wszystkim którym się udało ogromne gratulacje to jest coś pięknego zobaczyć pozytywną betę po tylu latach walki.
Kwiat lotosu a ty miałaś robioną przezierność karkowa.pozdrawiam.
 
dziewczyny - ponawiam pytanie


CZY KTORAS MA GONAPEPTYL NA SPRZEDAZ? nawet 3 czy 4 ampulki....

sorrki ze truje z tym ale mi potrzebny:) dajcie znac na privie jesli macie
 
Jestem juz po wizytce i dziekuje za Wasze kciuki-> przydaly sie. Maluszki kompletnie zdrowe, oboje identycznej wielkosci, 4,85 cm, przeziernosc karkowa idealna. I co najwazniejsze, wedle mego lekarza, ktory zrobil obraz 3d na 80-90% bedzie chlopczyk i dziewczynka. Jestem przeszczesliwa.
11t3d_a.jpg11t3d.jpg
 

Załączniki

  • IMG.pdf
    159 KB · Wyświetleń: 92
  • IMG_0002.pdf
    207 KB · Wyświetleń: 80
reklama
ptcenter GRATULACJE ogromniaste!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):)Super że bliźniaki odmiennej płci:):)Naprawdę cudownie:):)Imiona już wymyślacie???:) A ja poproszę Cię o trzymanie kciuków w czwartek...oby wszystko było ok.....
 
Do góry