reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Asiiek - myslisz że może być wogóle taka opcja że się schowało???? Szukam i szukam cos na internecie ale nie mogę znaleść:(
Jestem tak przerażona że dzisiaj idę powtórzyć betę!!!!
 
reklama
Asiiek - myslisz że może być wogóle taka opcja że się schowało???? Szukam i szukam cos na internecie ale nie mogę znaleść:(
Jestem tak przerażona że dzisiaj idę powtórzyć betę!!!!
Kochana, mysle, ze dobrze Tobie zrobi jak powtorzysz betke, uspokoisz sie choc troszke. Ja mimo wszystko mysle, ze po prostu jest jeszcze b.wczesnie i czasami serduszko pozniej zaczyny bic. Mozliwe jest rowniez, ze fasolka tak sie ulozyla, ze lekarz nie mogl nic sie dopatrzyc. Przy takiej betce musi byc dobrze.
Ja mam dzisiaj wizyte o 14:40 i prosze Was wszystkie o wielkie kciuki.
 
Kochana, mysle, ze dobrze Tobie zrobi jak powtorzysz betke, uspokoisz sie choc troszke. Ja mimo wszystko mysle, ze po prostu jest jeszcze b.wczesnie i czasami serduszko pozniej zaczyny bic. Mozliwe jest rowniez, ze fasolka tak sie ulozyla, ze lekarz nie mogl nic sie dopatrzyc. Przy takiej betce musi byc dobrze.
Ja mam dzisiaj wizyte o 14:40 i prosze Was wszystkie o wielkie kciuki.

ptencer - zaraz się zbieram, nie ma co. Kochana napewno będę za Ciebie trzymać mocno kciuki. A co sądzisz o moim ostatnim przyroście bety? 59450 i 7 dni pozniej 73661. Chyba nie oszałamający?
 
:-)Cześć. U mnie 9dpt testuję w czwartek oby faktycznie był Wielki;-)Mam pytanie czy gdybym teraz zrobiła progesteron jaki wynik musiałby wyjść, żebym była spokojna że mogło się udać? :-)
 
ptencer - zaraz się zbieram, nie ma co. Kochana napewno będę za Ciebie trzymać mocno kciuki. A co sądzisz o moim ostatnim przyroście bety? 59450 i 7 dni pozniej 73661. Chyba nie oszałamający?
owszem, wzrost nie jest oszalamiajacy, ale to normalne na tym etapie-> wpierw betka rosnie jak szalona, a pozniej duzo duzo wolniej, az w koncu zacznie spadac. Twoje betka jest super-> nie martw sie jak dzisiaj nie wzorsnie raptem dwukrotnie, najwazniejsze, zeby wzrosla. Przytulam Was dwoje:-)

:-)Cześć. U mnie 9dpt testuję w czwartek oby faktycznie był Wielki;-)Mam pytanie czy gdybym teraz zrobiła progesteron jaki wynik musiałby wyjść, żebym była spokojna że mogło się udać? :-)
niestety nie pomoge, to progesteronu nie mierzylam,ale nie bardzo rozumiem po co chcesz go teraz mierzyc. Poczekaj do czwartku i zrob za jednym zamachem. Progesteron to zaden wyznacznik.
I zycze z calego serca, aby czwartek byl WIELKI:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Asiulka82 ja też się martwie o mój wynik. Nie mogłam podchodzi na świeżakach i nie mam porównania. Chyba wszyskim dziewczynom którym się ostatnio, w wiosennym wysypie, udało były po świeżaczach. Nie mam praktycznie żadych dolegliwości. Czasem lekko brzuch zakłuje, cycory też właściwi bez zmian, czase troszkę zabolą, i już sama nie wiem co myśleć. Powiem ci, że też myślałam o badaniu progesterenu, ale to jest bez sensu i nic ci nie powie. Trzymam kciukasy za czwartek, będzie WIELKI, zobaczysz :)
 
reklama
Do góry