reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

ptencer - cudne te Twoje maluszki!!! Gratuluję! A jeszcze do tego parka, no lepiej sobie tego nie mogłaś wymarzyć :-D

Dorocica - a dla Ciebie specjalne bliźniakowe wiruski &&&&&&&&&&&&&&&, nałap ich sobie, i mocno trzymam za twoją betkę!!!!

Dodora - nawet nie śmiałam marzyć o dwójeczce, a tu popatrz. Marzenia się jednak spełniają, a niektóre nawet podwójnie :-)
 
reklama
ptcenter - GRATULUJĘ!!! Rewelacyjne fotki :-) I jeszcze parka... :-D Pozdrawiam Waszą gromadkę i trzymajcie się zdrowo!

dorocica, asiulka82 - trzymam kciuki za Wasze testowanie -> ale wynik może być tylko jeden!!! :-D

Meg - myślę o Tobie ciepło i mocno zaciskam kciuki obyś dostała dobre wieści.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ptencer moje ogromne gratulacje..parka hmmmm marzenie moje i meza :-) a jakie one są juz duze szok :tak:

Meg odezwij sie ale juz!!
oj naprawde coraz wiecej ciaz ciąz blizniaczych ;-)

ja juz skonczyłam jedne globułki drugie mam do czwartku i tak sobie mysle czy skoczyc juz w piatek na cyto? co myslicie?
 
witam, dziś 10dpt i skusiłam się na test strumieniowy babi, wynik negatywny:baffled: nie czuję już żadnych objawów a był ból piersi i kłucie w jajnikach:-(czy to już koniec?
 
witam, dziś 10dpt i skusiłam się na test strumieniowy babi, wynik negatywny:baffled: nie czuję już żadnych objawów a był ból piersi i kłucie w jajnikach:-(czy to już koniec?
na pewno jeszcze nie koniec, bo z testami to jest roznie-> slyszalam o przypadkach dziewczyn w ciazy blizniaczej, gdzie test rowniez nie wychodzil. Poczekaj do betki i nie martw sie, jeszcze wszystko bedzie dobrze.
A objawow tez nie mialam zadnych, wiec glowa do gory
 
jesteście wspaniałe:-) dzięki za słowa otuchy. Ptencer mam pytanie do Ciebie, w którym dpt robiłaś betę i jaka ona była? Teraz wiem, że chyba dobrze zrobiłam robiąc progesteron. Bez niego ciąża by się nie utrzymała a przynajmniej się dowiem czy Utrogestan 2x2 na mnie działa. Czy ktoś jeszcz zażywa Utrogestan? Pozdrawiam;-)
 
jesteście wspaniałe:-) dzięki za słowa otuchy. Ptencer mam pytanie do Ciebie, w którym dpt robiłaś betę i jaka ona była? Teraz wiem, że chyba dobrze zrobiłam robiąc progesteron. Bez niego ciąża by się nie utrzymała a przynajmniej się dowiem czy Utrogestan 2x2 na mnie działa. Czy ktoś jeszcz zażywa Utrogestan? Pozdrawiam;-)
co wartosci bety, to zobacz w moim podpisie. I raz robilam w 12dpt i wynosila 1793,3-> wiec mega wielka i leakarz od poczatku obstawial blizniaki. Co do Utrogestanu to ja bralam 3x 2 vaginalnie do ostatniego piatku. Teraz juz biore tylko witaminy.
 
Kochane dziewczyny!
Dziekuję Wam za słowa otuchy - jednak niestety nie udało się. Ciąża nie rozwija się. Jestem w 10t 3d a ciąża zatrzymała się na 6t. Także niestety.Zrobiłam bete i z 73600 spadła na 42000 od razu poleciałam do zwykłego gina w swoim mieście i tak mi oznajmił. Wypisał też skierowanie do szpitala na wywołanie poronienia i czyszczenie.
Z lekarzem z kiliniki nie mogę się skontaktować ale będę próbować.
Jakie są wogóle procedury - czy tak to ma się odbyć - trzeba wywołac poronienie??? wie któraś z was coś na ten temat. U gina nie wspomniałam się że to było IVF - czy muszę mówić?????
Zastanawiam się skąd mam tyle łez??????????:-(

asiulka - ja brałam utrogesten 2x2 i jest on. b.dobry
 
reklama
asiulka mi lekarz od razu po transferze powiedział żebym testu nie robiła prze3d betą bo może wyjść negatywny jeszcze. także spokojnie kochana bedzie dobrze/

ja dzisiaj już 11 dpt , jutro beta, muszę powiedzieć że czas zleciał szybko;))

zo z naszą Meg??
 
Do góry