reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

ptcenter GRATULACJE ogromniaste!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):)Super że bliźniaki odmiennej płci:):)Naprawdę cudownie:):)Imiona już wymyślacie???:) A ja poproszę Cię o trzymanie kciuków w czwartek...oby wszystko było ok.....
dziekuje bardzo:-)nad imionami jeszce sie nie zastanawialismy, ale tearz pewnie juz zaczniemy:-)Kciuki juz zacisniete mocno bardzo
 
reklama
ptencer ja również gratuluję, fajnie chłopczyk i dziewczynka mogę sobie tylko wyobrazić jaka/jacy jesteście szczęśliwi oby tak dalej dbaj o Was, ja strasznie boję się tego badania tej przezierności karkowej jak długo trwa takie badanie możesz napisać i czy to się płaci dodatkowo.
 
ptencer ja również gratuluję, fajnie chłopczyk i dziewczynka mogę sobie tylko wyobrazić jaka/jacy jesteście szczęśliwi oby tak dalej dbaj o Was, ja strasznie boję się tego badania tej przezierności karkowej jak długo trwa takie badanie możesz napisać i czy to się płaci dodatkowo.
dziekuje za gratulacje. Co do badania, to ja mialam dzisiaj standardowa wizyte u mojego lekarza prowadzacego i w sumie nie oczekiwalam, ze zmierzy rowniez przeziernosc (te badanie mam miec dodatkowo w piatek w szpitalu, gdzie bede rodzic). Moj lekarz podczas badania 3d zmierzyl przy okzaji przeziernosc, trwa to doslownie chwilke. Co do tego czy placi sie dodatkowo, to ja chodze do prywatnego lekarza i za wszystko place, ale nie zaplacilam dzisiaj wiecej niz normalnie.
Nie boj sie badania, jesli w rodzinie nie macie chorob genetycznych, to na pewno bedzie dobrze. Ja w sumie nawet chwilke nie myslalam, ze moze byc zle:-)
 
ptencer
ogromne gratulacje !!!!!!!!to cudowne że tak szybko poznałaś płeć i w dodatku parka :-) zdjęcia maluchów cudne, nigdy nie widziałam bliźniaków na usg
 
ptencer
ogromne gratulacje !!!!!!!!to cudowne że tak szybko poznałaś płeć i w dodatku parka :-) zdjęcia maluchów cudne, nigdy nie widziałam bliźniaków na usg

dziekuje bardzo:-) jestesmy przeszczesliwi:-)
widze, ze wybraliscie imie, Hania, bardzo ladnie

Meg-> odezwij sie jak betka, ja siedze jak na szpilakch
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ptencer ale fajne te Twoje dzieciaczki i do tego parka :-) Ale Wam fajnie :tak:

A ja dzis bylam w pracy.Do 10 jakos szlo ale potem to masakra.Mdlosci,cofki,krecioly w glowie i oslabienie.Zadzwonilam wiec do lekarza,zeby zwolnienie mi przedluzyl.Jeszcze tylko czwartek do pracy i potem znowu w domku.

Dorocica ja ci mowie,ze w ciazy jestes ;-) masz takie objawy jak ja po transferze.Ja przeczowalam,ze w ciazy jestem,ale czekalam do testowania,zeby wiedziec na 100% ze napewno sa II kreski. Trzymam mocno kciuki :tak:

Mag tez czekam na znak od Ciebie.
 
hejka,

no kochane się dzieje się:-) Ptencer kochana dzieciątka piękne i jaaaaakie duuuuże już i parka, Ty szczęściaro:-) bardzo się cieszę , oj bardzo:)))))) buziole buziole buziole

Meg kochana pisz tu nam wszyściutko, ale pewnie z mężulkiem się radujecie że wszystko jest ok:))))

kochane dziewczynki, pracowity tydzień mamy. mocno trzymamy kciukaski i oby tak dalej bo Wielka środa i Wielki czwartek przed nami:))

Czarnykot kochana oby się wszystko sprawdziło i żeby było jak czuje a powiem szczerze, że boję się bardzo od dzisiaj. tak naprawde myślałam o teście żeby kupić i zrobić ale omijam apteki szerokim łukiem( tak barzdo chcę i tak bardzo się boję.... jakieś mam omamy i brak apetyu, pomidory zaczęłam jeść co były mi obojętne, nie wiem co jest....wymyślam sobie chyba coś z tego pragnienia ciąży, brrrrr
 
szarlotka80- kochana gratuluję jak nie wiem co :) i trzymam kciuki za przyrost betki :)
wera86- ojjj jak fajnie , tez dziewunia :) - kobitki górą :)
eweli1982-cudne makuszki , ale fajnie , że bliźniaki :) coraz więcej tu mamusiek z dwójeczką :)
ptencer- jakie fajniutkie , ojjj i jeszcze parka :) gratuluję !
Meg- trzymam kciuki żeby wszystko było ok. czasem tak bywa , że serduszka nie widać zbyt szybko i trzeba powtórzyć usg za kilka dni , tydzien. Przytoczę tu historie jednej dziewczyny : była własnie na pierwszym usg i lekarz nie widział serduszka i kazał jej usunąć ciążę :( niestety....ale ona jakos nie uwierzyła mu , poleciała zrobić betkę i progesteron - było ok. więc poszła do innego lekarza za tydzien i co się okazało...serducho biło jak dzwon , maluch ma już 3 latka i ma sie świetnie. A tamten lekarz co ? - dalej jest lekarzem i nie wiadomo ile zdrowych ciąż kazał już usunąć zanim dał im szanse. Ale twój lekarz jak piszesz jeszcze daje ci szansę więc trzymam kciuki za piekne serduszko twojego maleństwa &&&&&&&

dziewczyny zginął mój suwaczek ciążowy z sygnaturki, czy cos się tu zmieniło ? nie było mnie kilka dni więc nie wiem o co chodzi , ja go nie usunełam więc jak to mozliwe , że zniknął ?

ooooo już jest :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry