reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Wow :szok: Uwzglednija 3-letnia cytologie ??? Boje sie,ze wykryja jakis stan zapalny pochwy i wszystko przesunie sie w czasie.
 
reklama
alaT - przed samym podejściem robisz jeszcze test na chlamydie który ewentualnie wykryje stan zapalny. Pozdrawiam
 
Czy przy ewentualnym stanie zapalnym pochwy robia rowniez in vitro ? Czy jezeli zaczne przyjmowac leki stymulujace, a dostane w tym czasie infekcje czy przystapia do zabiegu ??? Chcialabym jak najszybciej miec in vitro ale bardzo czesto mam stany zapale.
 
Witajcie Dzieczynki.

W pierwszej kolejności chciałam pogratulować wszystkim zaciążonym.....

Meg trzyman za ciebie kochana kciuki, napewno jest wszystko dobrze, a maluszek jest nieśmiały.

A u mnie nareszcie się dzieje. Jestem dziś 3dpt i zaczynam schizować. Powiedzcie mi proszę jak jest po crio??? Ja już nie wiem czy mam jakieś objawy czy sobie wkręcam. Wam wszystkim udało się na świeżaczkach, a wtedy wiadomo jeszcze wszystko boli po punkcji a i dawki leków są inne. Pomóżcie proszę, podeślijcie troszkę fluidków.... W dniu trasferu i 1 dpt miałam w sobie taką pewność i spokój, a dziś mam takiego doła, że ciągle chce mi się płakać.
 
Do Irkaw. domowy test ciążowy, który jest do zakupienia w aptece i służy do samodzielnego wykonania. Przed jego wykonaniem należy bezwzględnie zapoznać się z instrukcją jego wykonania. Uważa się, że w około 90% dodatni test ciążowy świadczy o ciąży. W zależności od czułości testu, wynik dodatni występuje:
czułość jest mniejsza od 500 IU/l - wyniku dodatniego (czyli wykazania hCG) można się spodziewać 10 dni po zapłodnieniu (czyli u kobiety mającej regularne 28 dniowe cykle, licząc że do zapłodnienia doszło w momencie owulacji czyli 14 dnia cyklu, test będzie dodatni od 24 dnia cyklu, czyli 4 dni przed spodziewaną miesiączką)
czułość 500-800 IU/l - wynik dodatni 14 dni od momentu zapłodnienia (czyli analogicznie wyniku dodatniego można się spodziewać w momencie spodziewanej miesiączki)
czułość powyżej 800 IU/l wynik dodatni występuje po 3 tygodniach, a więc 7 dni po planowanej miesiączce.
 
Nie wiem jak ksztaltuja sie ceny testow ciazowych w kraju w ktorym mieszkasz ale ja bym na Twoim miejscu kupila 2-3 rozne testy,najlepiej plytkowe.
Mieszkam rowniez za granica ale tutaj na szczesie badaja krew za to NAJTANSZY test ciazowy na zlotowki wynosi okolo 35 zl
 
alaT - przy stanie zapalnym nie mozna podchodzić do procedury. Po to właśnie wykonuje się badania aby wykluczyć ew.stany zapalne które mogłyby zaszkodzić
 
reklama
rozgladalam sie i tutaj 10euro z tych najtanszych,ale w tej sytuacji nie chodzi o cene,tylko o jakosc!wiem ze duzo testow oszukuje,nawet czytalam ,ze w polsce wycofuje z obiegu te z ,,dzidziusiem,,a przeciez sa tak chwalone!
 
Do góry