reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam dziewczyny!!!!Jestem tu nowa,przegladam forum i nigdzie nie znalazlam odpowiedzi na moj temat.Jestem po ifv,transfer mialam dokladne 15 dni temu /2 blastusie/podane w 3 dniu.w piatek czyli w 13 dzien dostalam boli jak przed@ -miesiaczki do dzisiaj nie mam i bole ustaly,mialam rowniez plamienia ,ale bardzo delikatne bezowe zreszta juz duzo wczesniej obiecalam sobie ze nie bede sie denerwowac i zrobilam dzisiaj dopiero test sikany-niestety negatywny.Teraz nie wiem co robic bo jestem caly czas na luteinie i progynowie ,lekarz powiedzial zebym odstawila leki po becie.jesli bedzie zerowa.Mieszkam w Irlandi ,a tutaj testow z krwi sie nie robi.
 
reklama
Meg nie trać nadzieji, wszystko bedzie dobrze, jesteśmy z Tobą...tulę mocno

Kama35 witaj,
ja też podchodziłam własnie drugi raz (czekam do 20 na testowanko) jednak podeszłam do tego spokojnie, starałam się w ciągu dnia zając totalnie mój umysł czymś żeby nie mysleć o in vitro, chociaz to trudne, jednak moge powiedzieć, że udało się. czytałam książki, lekkie takie o miłości, codziłam z pieskiem na spacerek..... i oczywiście normalnie pracowałam. ale pomogła mi w tym wszystkim psycholog, bez niej pewnie byłoby inaczej:) pozytywne nastawienie to jest juz połowa sukcesu. ja nie stersuje się tym czy się uda, bo ja już jestem w ciąży, czekam tylko na potwierdzenie:))))) i nie myśle inaczej, bo i po co? tylko tyle na dzień dziisejszy mogę zrobić. nie denerwować się i wierzyć, że się uda. na nic kochana nie mamy wpływu niestety.życzę ci takiego nastawienia, naprawdę pomaga:)))))) wszystko będzie dobrze, teraz jest piękna wiosenka i sprzyja dzieciątkom:)))) powodzenia

Witam dziewczyny!!!!Jestem tu nowa,przegladam forum i nigdzie nie znalazlam odpowiedzi na moj temat.Jestem po ifv,transfer mialam dokladne 15 dni temu /2 blastusie/podane w 3 dniu.w piatek czyli w 13 dzien dostalam boli jak przed@ -miesiaczki do dzisiaj nie mam i bole ustaly,mialam rowniez plamienia ,ale bardzo delikatne bezowe zreszta juz duzo wczesniej obiecalam sobie ze nie bede sie denerwowac i zrobilam dzisiaj dopiero test sikany-niestety negatywny.Teraz nie wiem co robic bo jestem caly czas na luteinie i progynowie ,lekarz powiedzial zebym odstawila leki po becie.jesli bedzie zerowa.Mieszkam w Irlandi ,a tutaj testow z krwi sie nie robi.


witaj,

a kiedy robisz bete?
test może wyjść jeszcze błędny a plamienia i bóle wskazuję na implantacje, także głowa do góry jeszcze wszystko będzie dobrze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzieki dorocica!Wiesz wlasnie znalazlam w necie,ze w polskiej klinice robia bete,ale czas oczekiwania to tydzien.wiec dalej nic nie wiem.....dziwne nie?dzieki za slowa otuchy!
 
dziewczyny

CZY KTOS MA NA SPRZEDAZ GONAPEPTYL? MOZE KTOREJS ZOSTALA PO IVF KILKA AMPULEK....? JESLI TAK - DAJCIE ZNAC MI NA PRIVIE. DZIEKI

irkaw
- bierz nadal progesteron i tyle. opcje sa rozne i nigdy nie wiadomo: moglas miec bardzo pozna implantacja zarodka, albo Ci sie wsio rozregulowalo i @ moze przyjsc z opoznieniem po IVF. poczekaj jeszcze ze 2 dni i zrob testa - jak nic to wtedy odstaw
 
Ptencer,witaj kochana!!!
DOROCICA,dziekuje za te slowa ktore napisalas naprawde jestes wielka i oczywiscie ze nam sie uda wszystkim!!!!!zaraz spadam do kosciola pomodlic sie za nas wszystkie i nie wazne jest dla mnie co kosciol na to wazne ,ze ja wierze,ze bog mnie wyslucha !!!!!buziaki !!!

IRKAW kochanie napewno wszystko bedzie dobrze wiekszosci jesli plamienie mialas a nie zmienilo sie w @to wszystko bedzie dobrze u mnie nie stety za pierwszym razem plamienie przeszlo w @ i wielka porazka ale u ciebie jest wszystko pozytywnie trzymam kciukasy,ja mieszkam w anglii i unmnie tez nie robia badan z krwi wiec musimy czekac buziaki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
IRKAW kochanie napewno wszystko bedzie dobrze wiekszosci jesli plamienie mialas a nie zmienilo sie w @to wszystko bedzie dobrze u mnie nie stety za pierwszym razem plamienie przeszlo w @ i wielka porazka ale u ciebie jest wszystko pozytywnie trzymam kciukasy,ja mieszkam w anglii i unmnie tez nie robia badan z krwi wiec musimy czekac buziaki
Awiesz moze,ktore testy sa dobre?kupilam podwojny clearblue z czego jeden byl niedobry...nic nie wyszlo.Nigdzie nie pisze jakiej sa czulosci,w polsce to sa opisane 10 lub 25,a tu szukalam i nic!

Kama35,prosze napisz jesli wiesz jakie testy siusiane najlepsze!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej. Czy przed przystapieniem do in vitro wykonuja rowniez cytologie ? Ostatnia cytologie mialam okolo pol roku temu i zastanawiam sie czy ja uwzglednia. Mam rowniez wyznaczona i udokumentowana grupe krwi oraz badanie na HIV czy bede musiala je wszystkie powtarzac ???
 
reklama
Do góry