reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witajcie dziewczyny.
Tutaj sporo dobrych wieści a u mnie wieści nie za dobre. Po wczorajszej wizycie jestem totalnie załamana. Nie widać było bicia serca!. Juz chyba wylałam morze łez i jeszcze mi się chce plakać. Na usg jakoś mało było widać serca wogóle i płód - jakby tylko kawałek. Zastanawiał się czy się nie przykleił do macicy lib cos takiego. Był zdumiony a ja jeszcze bardziej. Zrobił mi bete - 73661 ( a tydzień wcześniej 59490 ) i progesteron 57.
Kazał te badania powtórzyć we wtorek i obserwować czy będzie przyrost bety. Jestem totalnie załamana i nie wiem czy jest jakaś szansa.

Gratule dziewczynom, szczególnie eweli!!!
 
reklama
asiulka - niestety, nie ma schematu... :no: jedne mają plamienia, inne nie; jedne odczuwają bóle podbrzusza inne nie. Niestety - do badania krwi nic nie da Ci jednoznacznej odpowiedzi...Każda z nas wie jakie to czekanie jest okropne - ale niestety, innego wyjścia nie ma :-) Zatem trzymam mocno kciuki. Jeszcze kilka dni i będziesz mogła zrobić badanie HCG, ktore mam nadzieje da potwierdzenie, że będziesz mamą!!! :-D Trzymaj się ciepło

Meg - strasznie mi przykro...wiem przez co przechodzisz...Ale skoro lekarz nie powiedział, że już nic nie da się zrobić ale kazał czekać i powtarzać betę - znaczy, że cały czas jest nadzieja i może być ok.

Ściskam Cię straaasznie straaasznie mocno, jeszcze mocniej trzymam kciuki!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam was,dawno nie pisalam czekalam na druga szanse i od wczoraj zaczelam zastrzyki z suprecurem.Do tej pory bylam spokojna i mowilam sobie,ze tym razem to spokoj,bez nerwow itd.ale nie stety nie da sie juz zaczelam wariowac szperac po necie itd.Modle sie by tym razem sie udalo !!!!.zawszystkie invitrowki trzymam kciukasy!!!buziole kochane,pewnie teraz bede tu czesciej:(
 
Meg - kochana bardzo mocno trzymam kciuki, żeby się okazało że mały się tylko gdzieś przykleił, żeby wszystko było ok.!!!
Jeśli możesz to przypomnij mi który to tydzień u Ciebie?
Trzymaj się jakoś i postaraj się cierpliwie wytrwać do powtórki badań, bo stres nie jest wskazany. Tak mi przykro, jestem z Tobą i wierzę że będzie dobrze, bo przecież musi!!!!!!!!!!
 
Meg - kochana bardzo mocno trzymam kciuki, żeby się okazało że mały się tylko gdzieś przykleił, żeby wszystko było ok.!!!
Jeśli możesz to przypomnij mi który to tydzień u Ciebie?
Trzymaj się jakoś i postaraj się cierpliwie wytrwać do powtórki badań, bo stres nie jest wskazany. Tak mi przykro, jestem z Tobą i wierzę że będzie dobrze, bo przecież musi!!!!!!!!!!

To jest 8tc.
 
Meg-> Boze, dopiero co weszlam i przeczytalam przez co przechodzisz-> tak strasznie Tobie wspolczuje!!!Ale Kochana, jeszcze nic straconego, to b.wczesna ciaza, czasami serduszko zaczyna pozniej bic, a ponadto plody na tym etapie wygladaja jeszcze roznie i to nic nie znaczy. Masz sliczna betke, wiec wierze, jestem wrecz przekonana, ze bedzie dobrze
kama35-> witaj ponownie:-)normalne, ze swirujesz:-), my wszystkie przez to przechodzimy.
asiulka82-> co do plamien to jedni, inni nie-> ja nie mialam nawet kropelki i wiem, ze wiele dziewczyn nie miala i sie udalo. Naprawde to b.indywidualna sprawa. A co do testu-> jeszcze jest za wczesnie, tym sie nie przejmuj
 
Meg kochana trzymaj sie.Jakos nie chce mi sie wierzyc ze to moglby byc juz koniec? lekarz nie powiedzial ze to juz koniec,betka ladnie ci rosnie,napewno maluch sie schowal i cos nie bardzo bylo widac.Trzymam kciuki bardzo bardzo bardzo,bedzie dobrze.

A U mnie dzien trzasnal jak z bicza strzelil.Najpierw sprzatanie domu,potem grill z rodzinka :-) Mdlosci nie daja mi ostatnio zyc,tylko rano czuje sie w miare dobrze,a potem maluch daje mi popalic,az do wieczora.Spie po 12 godzin a o 21 juz mi sie oczy zamykaja:dry: Oj bede miala co wspominac hehe

Pozdrawiam Was wszystkie


eweli wspaniale zdjecie szkrabow :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie dziewczyny,

eweli1982 - gratulacje kochana!!! Domyślam się tylko jaka jesteś szczęśliwa, ja też bym była!
Gratulacje również dla reszty dziewczyn bo dawno nie pisałam a wielu się udało w międzyczasie! Dajecie ogromną nadzieję ...
Trzymam kciuki za resztę, czekającą na wyniki i rozwój wydarzeń.
Pozdrawiam!
 
Meg kochana trzymaj sie. To tak okropnie smutne co napisałaś. Powiedz kochana czy ty już wcześniej widziałas serduszko , czy to miał byc pierwszy raz? Pomysl czy czujesz sie w ciazy? Wiem ze to dziwnie brzmi, ale dokładnie przez to samo przechodzilam w listopadzie i jak lekarz mnie spytał to faktycznie stwierdziłam ze nic nie czuje. Ani zmęczenia ani piersi i to od jakiegoś czasu. U mnie niestety skonczylo sie smutno, ale z twoja beta myśle ze fasolka sie schowała.
Sciskam cię mocno mocno i wytrzymaj do wtorku.
Wszystkie trzymamy kciuki za ciebie.
 
reklama
Meg, Kochana jesteśmy z Tobą, bardzo współczuję, mam nadzieję, że maleństwo jest nieśmiałe i się schowało...

Eweli - gratuluję!!! cóż za nowina!!!

Konwalia - trzymam kciuki za Twoje podejście do crio, oby wszystko pięknie się udało!!!

Wszystkim pozostałym zaciążonym dziewczynkom gratuluję i staraczkom POWODZENIA !!!
 
Do góry