reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

eweli1982- cóż za piękny widok. Gratuluje z całego serca.


Dziewczyny. Dzis zaczynam 9 tydzien:-). Pomimo, ze wydaje mi sie, ze czas sie wlecze on jednak mija. Za 6 dni znów zobaczę moja fasolke. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok.

Miłego dnia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
eweli1982 no i super. Jak minie szok i przerazenie to bedziesz tak sie cieszyla z dwojki, ze nie bedziesz sobie mogla wyobrazic, ze moglo by byc tylko 1 dzieciatko. Bedzie dobrze :-)
 
szarlotka - jak tam po wczorajszej wizycie u lekarza? zdecydowałaś się na L4?

U mnie pojawiła się wyczekiwana @ więc mam nadzieje, że tym razem już uda się podejść do criotransferu. Będę podchodzić na cyklu naturalnym i w 9-11 dniu cyklu mam się zgłosić do lekarza. Tylko oczywiscie 9 i 10 dzień wypadają w święta i ciekawa jestem jak mi to umówienie się wyjdzie. Próbowałam dzwonić do kliniki ale nagle się okazało, że dzwonić do nich można tylko od poniedziałku do piątku...Kiedyś w sobotę też się rejestrowałam, nie wiem kiedy tą zmianę wprowadzili...

Oki - podrawiam Was wszystkie, życzę miłego weekendu i zmykam myć okna :-D
 
Hej dziewczynki....:)ja po wczorajszej wizycie uspokojona troszkę:).....wynik bardzo podoba się lekarzowi, usg w czwartek dopiero, teraz było za wcześnie....leki mam brać dalej, te nieszczęscne zastrzyki Fragmin też:(:(....jakoś przeżyje....ale dziewczynki mam już L4 , w pracy powiadomieni....no i teraz odpoczywam ::):)
Martwi mnie tylko moje przeziębienie, kaszel strasznie mnie męczy:(:(
 
eweli cóż za piękna wiadomość, nie dziwię się Waszym łzom szczęścia bo sama czytając pochlipałam troszkę z mordką uchachaną:-) nie ma większego szczęścia :-) teraz pozostało dbać o sibie i cieszyć się każdym dniem bo 9mc minie szybciutko. gratuluje kochana:happy2: buziole

u mnie dzisaj 8dpt cycile tak strasznie znowu bolą.....ja śpię na brzuchu w nocy i niestety....straszny ból. ale jakie ładniutkie:blink:takie krągłe i jędrne.brzucho też boli. czuję się dokładnie jak przed @ tylko cycki bardziej bolą. może to progesteron?? plamień żadnych nie ma:( i czasem mnie zakłuje jajnik, jeden lub drugi.
 
eweli cóż za piękna wiadomość, nie dziwię się Waszym łzom szczęścia bo sama czytając pochlipałam troszkę z mordką uchachaną:-) nie ma większego szczęścia :-) teraz pozostało dbać o sibie i cieszyć się każdym dniem bo 9mc minie szybciutko. gratuluje kochana:happy2: buziole

u mnie dzisaj 8dpt cycile tak strasznie znowu bolą.....ja śpię na brzuchu w nocy i niestety....straszny ból. ale jakie ładniutkie:blink:takie krągłe i jędrne.brzucho też boli. czuję się dokładnie jak przed @ tylko cycki bardziej bolą. może to progesteron?? plamień żadnych nie ma:( i czasem mnie zakłuje jajnik, jeden lub drugi.

no to kochana, wynik betki moim zdaniem przesądzony :)
ja też nie miałam żadnych plamień, czułam się dokładnie jak przed @ i to tak, jakby już miała przyjść.Cycole na początku były jędrniutkie i fajniutkie i bolały jak cholera,a ok 8dpt całkiem to minęło, tylko ten ból podbrzusza jak na @ został. No i jeszcze ten mój nieszczęsny test sikany który sobie zrobiłam w 10dpt i wyszedł negatywny. Jak całą stymulację byłam pewna że się udało, tak później zwątpiłam. No i nie potrzebnie!!! Jak wczoraj zobaczyłam tą moją dwójeczkę to normalnie szok!!!
Życzę ci takiego widoczku z całego serducha!!

Teraz już mogę, więc wszystkim przesyłam ciążowe wiruski &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!
 
Eweli ale Ci gratuluję dwójeczki:):):):)matko mnie przeraża wizja dwójki, nie wiem czy dałabym radę...:)

kochana ja też jestem przerażona, ale baaaardzo szczęśliwa!!! Wiem że będzie ciężko, bo się nam nie przelewa, ale to są moje dwa największe szczęścia i brak mi słów jak za nie dziękować!!! Damy sobie radę!!!! Będziemy się baardzo kochać a to jest najważniejsze!
Też ci życzę tej radości;-)
 
Eweli- gratuluje z calego serducha, ohhhh cudna jest ta Twoja fotka. AlaT - ja mialam krotki protokol, 3 USG podczas stymulacji. Ceny lekow sa rozne - tak jak pisza Kobietki, lekarz dobierze Ci odpowiedni protokol i leki. Konwalia - zycze powodzenia, oby sie udalo tym razem
 
reklama
Wiam:-) mam pytanie czy zawsze występuje plamienie po transferze i około którego dnia po transferze występuje? Jestem 7dpt, ból piersi czasem pikanie w podbrzuszu 2x2 Utrogestan. Czy ktoś wie coś ma temat tego leku? Prosze o jakiej linki. Po czym poznać że mogło się nie udać? test w 6 dpt negatywny:(pozdrawiam
 
Do góry