reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

czarny kot...ale już masz fajnie 6 tydzień i spokój:):)jak ja już bym tak chciała:)

Ty sie kochana tutaj niczym nie stresuj, bo sama wiesz, że stres to nasz największy wróg. a poza tym dlaczego miałoby się coś wydarzyć?? kochana , nie ulega wątpliwości jesteś w ciąży i pozostało ci dbać o WAS a wszystko będzie dobrze. także kochanieńka to my potrzebyjemy, my oczekujące na ciąże wsparcia psychicznego od Ciebie:-);-)
dzisiaj pewnie bedziesz powtarzać wynik hcg, napisz koniecznie jak wielki przyrost:))))))

a przypomnij mi Ty miałas podany zrodek w którym dniu po punkcjii?

wera86 a może poszukaj sama dziewczyny do adopcji, zajrzyj na Nasz Bocian też, 1300 to duzo biorą, u mnie 650 za rok.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
dorocica
wiem że dużo, nie wiem na jakiej zasadzie miałabym sama poszukać dziewczyny do adopcji i jak to klinika by rozwiązała......nawet nie wiem czy w mojej klinice stosują takie adopcje i czy będzie ktoś chętny, martwię się tą sytuacją już 2 tygodnie, mam nadzieję że klinika zgodzi się na to
 
dorocica...ja miałam pukcję w środę a zarodki podali w sobotę...:)dwa ...a dwa zamrożone...ale też jestem ciekawa jak to jest z tą procedurą asopcji zarodków....
 
wera86 napewno stosują, wątpie żeby nie , napisz na forum że masz do adopcji i napewno się znajdą dziewczyny a jak nie to najlepiej zadzwoń sobie do pierwszej lepszej kliniki i napewno ci wszystko powiedzą.

szarlotka80 czyli miałas w 3 dobie podane, sorki zapomniała że bliżniaki:):):) fajosko:"):)) a jak się teraz czujesz, masz jakieś objawy ciążowe?
 
reklama
ptencer

ale Ty leczyłaś się za granicą ???
mam nadzieję, że w Polsce w każdej klinice jest tak samo
tak, ja za granica, i nie wiem jak w Polsce jest. Wera, podziwiam, ze chcesz komus ofiarowac swoje blastki-> ja mam jeszcze 2 zamrozone, na razie nie mysle co z nimi zrobie-> ale nie potrafilabym na pewno komus oddac (chyba egoistka ze mnie). Wiem, ze mozna w ten sposob bardzo komus pomoc, ale genetycznie to moje dzieci. Ja planuje po nie wrocic za pare lat.
 
Do góry