reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej Dziewczyny!
Miałam właśnie przysiąść do papierów, które przytargałam z pracy, ale stwierdziłam, że zajmę się przyjemniejszymi sprawami i sprawdzę co tam u Was słychać :-D Dwa dni mnie nie było więc szybko muszę nadrobić:-):
Asiiek - bardzo mi przykro, że wszystko Ci się przesuwa i dochodzi dodatkowy stres...doskonale wiem jak to wkurza jak już jesteś nastawiona i przygotowana a tu nagle klops. Ja teraz musiałam przez chorobę miesiąc odpuścić ale jak się okaże, że coś jeszcze wyskoczy to chyba będzie mi już ciężko to znieść. Wiesz, że teraz boję się o moj wynik cytologii, który jakoś nie składa mi się odebrać...Chyba jutro tam zadzwonię by podali mi tel wynik (może podadzą...).
Ale jestem pewna, że Ty szybciutko wyleczysz stan zapalny i wszystko wróci do normy -szarlotka też pisała, że miała podobną sytuację, wyleczyła stan zapalny - a za chwilę będzie mamusią!!!!(powinnam chyba była napisać JEST mamusią!) :tak: A poza tym Twój przecudowny hipcio czuwa i na pewno przyniesie szczęście:-)

dorocica - tak jak pisałam - Twoje pozytywne nastawienie jest cudownie zaraźliwe i zawsze Cię czytam z rogalem na buzi :-) więc proszę jak najwięcej!

czarny kot - piękna fotka, gratuluję!!! I przesyłam buziaki dla mamy i fasolki :-D

Szarlotka - jeszcze raz gratuluję!!! HCG piękne, myślę, że nie pozostawia wątpliwości:-):-):-)
Fajnie było się spotkać i pogadać z osobą, która przechodzi przez to samo i doskonale Cię rozumie - a przy tym jest tak sympatyczna i uśmiechnięta jak nasza szarlotka! ;-)
Katyia - musisz podać jakąś dogodną datę i musimy ponownie się spotkać, tym razem w większym gronie :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej dziewczyny !
Jestem tutaj nowa. Zamierzam przystapic do in vitro ale jeszcze nie wybralam kliniki. Prosze napiszcze co to jest tzw."wyciszenie" ? Jakie tabletki sie stosuje do "wyciszenia" jak dlugo ?
 
Szarlotka - gratuluje pieknej betki. Czarny kot - uiiii sliczna ta Twoja dzidzia.

Hej AlaT - ja bralam Primolut na wyciszanie jajnikow od 14 dnia cyklu przez 2 tygodnie, potem za 3 dni dostalam @ i zaczelam stymulacje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam wszystkie piątkowo :-), przede mną cała wyprawa, 300km do kliniki, na najważniejszą wizytkę.... Mam nadzieję że zobaczę już serduszko, albo dwa...;-)
Jak tylko wrócę, czyli późnym wieczorkiem to się odezwę, pozdrawiam i miłego dzionka życzę:rofl2:
 
:-)hej! Zrobiłam test sikany i nic nie wyszło (6dpt). 2dpt wyszły II a teraz nic:baffled:
ale strasznie boli mnie prawy jajnik (tak myślę, że to jajnik). Czy powinnam się przejmować tym? Piersi nie ustąpiły nadal bolą a najbardziej sutki. z testowaniem poczekam do 10dpt. Pójdę wtedy na bete:-)
 
Witam wszystkie piątkowo :-), przede mną cała wyprawa, 300km do kliniki, na najważniejszą wizytkę.... Mam nadzieję że zobaczę już serduszko, albo dwa...;-)
Jak tylko wrócę, czyli późnym wieczorkiem to się odezwę, pozdrawiam i miłego dzionka życzę:rofl2:
zatem powodzenia dzisiaj i czekamy na dobre wiadomosci
alaT-> witaj mna forum. Co do wyboru kliniki to nie pomoge, bo lecze sie za granica, ale wiem, ze w Bialymstoku sa barzo dobre kliniki. Skad jestes, bo to tez wazne, zebys nie miala za daleko
asiulka82-> jak to nic? zadna kreska (wtedy test sie nie liczy), czy jedna? wiesz, 6dpt to bardzo wczesnie i czasami nawet przy wysokiej betce testy na tym etapie jeszcze nie wychodza. Poczekaj chociaz do 12 dpt, albo najlepiej do betki
 
hejka!Szarlotka biekna betka...GRATULUJE!!!! udało sie za pierwszym razem tak? Ohh dajesz nadzieje :-)
eweli no to wazny dzien dzisiaj ..mocno zaciskam kciuki!!!
asiulka najwidoczniej 2dpt działały jeszcze leki ..musisz jeszcze poczekac kilka dni
a tak wogole to witam wszystkie nowe babeczki :-)
ja czuje sie coraz bardziej zapchana po tych globułkach, juz ciezko mi włozyc kolejną...czyli działaja bo nabłonek sie złuszcza:tak:

bkasia i jak tam zastrzyki? sama sobie podajesz?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
asiiek kiedy ten wielki dzień???

oj lopop nie pytaj...wszystko mi sie przesuneło bo mam zły wynik cytologii wiec poki co musze wyleczyc zapalenie...kolejna cyto bedę robiła 22.04 potem tydz czekania na wynik i po switach wizyta..jak bedzie oki to ruszymy dalej wiec pewnie gdzies w drugiej połowie maja
 
Do góry