reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dorocica - sama o tym niewiedziałam, ale chyba mam anielską cierpliwość, choć i czasem zdarza mi się panika jak " u klasycznej panikary":-D A samopoczucie b.dobre - jakoś mi się tak napisało że całkiem całkiem - a może dlatego że ociupinkę myślę już o jutrzejszej wizycie.
winki - no popatrz jak Cię przywołałam dzisiaj. Tych mdłości to Ci nie zazdroszczę, ale dasz radę, no bo kto by dał????;-)
ptencer - nadal bez mdłości??? chyba Cię to ominie szczęściaro:-)
 
reklama
Hej dziewczynki:) ja po pobraniu krwi....ale wyniki będę miała jak mąż z pracy wróci bo będzie odbierał....trzymajcie kciuki...aha i kazali mi zrobić nie beta hcg tylko samo hcg,....wczoraj widziałam się z konwalią...:)ale fajna babeczka :)i doszłyśmy do tego że nam kazali robić tylko hcg a nie bete...sama ni wiem dlaczego:(Pani w ambulatorium mi to tłumaczyła ale ja chyba zbyt przygłupia jestem:):)nie zrozumiałam do końca różnicy......TAKŻE bardzo proszę o dalsze zxaciskanie kciukasów:)
 
Cześć. Jestem tu pierwszy raz:-) Jestem po drugim ISCI to mój 5dpt. Sikaniec zrobiłam w 2 dpt i wyszły II kreski czy to możliwe? W brzuchu czuję kłucie i lekkie skurcze, piersi mam obrzmiałe i bolące. Kiedy według Was powinnam zrobić test z krwi? Dodam, że jestem po Ovitrelle i zażywam Utrogestan 2x2. Pozdrawiam;-)
 
Dziewczyny co o tym myślicie, wczoraj byłam na wizycie w klinice gdzie chcemy podejść do In vitro, ale lekarz- znany i ogólnie chwalony- stwierdził, że skoro mój jeden jedyny jajowód jest i tak niedrożny i nie da się go udrożnić (chociaż nie ma w nim wodniaka)- to powinnam go usunąć przed procedurą in vitro. Argumentował, że zdarzają się c. pozamaciczne i po co ryzykować…

Co o tym myślicie, czy Wy też miałyście takie sugestie od lekarzy?
To jakiś koszmar po prostu, już sama nie wiem czy nie dać sobie spokoju, bo na każdym kroku jakaś przeszkoda… ;/
 
Meg-> owszem, nadal bez mdlosci wiec chyba juz nie przyjda:-), na szczescie. Samopoczucie nadal bardzo dobre, poza kluciem na dole i zmeczeniem-> codzienna drzemka to juz koniecznosc
szarlotka80-> kciuki mocno zacisniete, koniecznie daj znac
asiulka82-> wiesz, czasami w 2dpt moze jeszcze Ovitrelle podwyzszac betke, ale mam nadzieje, ze w Twoim wypadku tak nie jest. Jak chcesz, to powtorz jutro test, jak bedzie druga kreseczka wyrazniejsza, to mozemy juz zaczac gratulowac

Dziewczyny co o tym myślicie, wczoraj byłam na wizycie w klinice gdzie chcemy podejść do In vitro, ale lekarz- znany i ogólnie chwalony- stwierdził, że skoro mój jeden jedyny jajowód jest i tak niedrożny i nie da się go udrożnić (chociaż nie ma w nim wodniaka)- to powinnam go usunąć przed procedurą in vitro. Argumentował, że zdarzają się c. pozamaciczne i po co ryzykować…

Co o tym myślicie, czy Wy też miałyście takie sugestie od lekarzy?
To jakiś koszmar po prostu, już sama nie wiem czy nie dać sobie spokoju, bo na każdym kroku jakaś przeszkoda… ;/
ja tez mam jeden jajowod niedrozny, ale moj lekarz nigdy nie sugerowal, zeby go usuwac. Wiem, ze wiele dziewczyn tez ma problem z niedroznym jajowodem i jeszcze nie slyszalam, zeby ktos usuwal. Moim zdaniem nie warto, ale moze poradz sie jeszcze innego lekarza.
Lolitka-> prosze, doradz iniii, Ty sie na wszystkim tak super znasz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pancer a w jakiej części masz te jajowody niedrożne? Bo to też jest ważne z tego co mówił- jak w części od jajników to lipa- tak mam, jak w tej proxymalnej od macicy to super i nie trzeba usuwać...
 
ptencer zero mdlosci? zazdroszcze,bo mnie mecza nieraz calymi dniami,ale i tak jestem szczesliwa:-) Smieje sie,ze maluszek od samego poczatku ma charakter tatusia;-)Meczy i meczy;-)

U mnie ciezko z jedzeniem.Na obiad tylko ziemiaki,bo kotlet okazal sie nie dobry:no: Za to teraz zrobilam sobie zupke chinska...wiem ze mega chemiczna,ale mialam ochote na cos..hmmm..innego :tak:

bkasia82 no to teraz blizej niz dalej.Trzymam kciuki za stymulke :tak:
winki80 ja tez mam okropne mdlosci,ale musimy dac rade:-)
szrlotka jak tam hcg?
 
Pancer a w jakiej części masz te jajowody niedrożne? Bo to też jest ważne z tego co mówił- jak w części od jajników to lipa- tak mam, jak w tej proxymalnej od macicy to super i nie trzeba usuwać...
sprawdzilam opis badania z droznosci jajowodow i jest napisane, ze jest calkowita blokada przeplywu kontrastu juz w proxymalnej czesci lewego jajowodu.
czarnykot-> ani razu nie mialam mdlosci, wiec chyba jestem szczesciara:-)
 
reklama
Do góry