reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Asiekk co nas nie zabije to nas wzmocni:))))

kochana jak ja patrze na Twojego Hipka to sama mordka mi się śmieje, skąd go wytrzasnęłaś?? jest niesamowity i pasuje do Ciebie:) oczywiście to komplement:):)))))

ooooo i tu Katya ma racje, jesteśmy z Tobą:)
 
reklama
Asiekk co nas nie zabije to nas wzmocni:))))

kochana jak ja patrze na Twojego Hipka to sama mordka mi się śmieje, skąd go wytrzasnęłaś?? jest niesamowity i pasuje do Ciebie:) oczywiście to komplement:):)))))

ooooo i tu Katya ma racje, jesteśmy z Tobą:)

to jest "hipcio przechodny" haha...dostałam go od laski ktora zaszła w ciaze i ja mam go przekazac kolejnej staraczce jak mi sie uda
 
Assiek - nie ma tego złego co by na obre nie wyszło, wiem że czekanie jest okropne!! ale co tam...dla dobra maluszka zrobimy wszystko!! A o wynik sie nie martw. Napewno po lekach wszystko się unormuje. Na 100 %!!!!

Odnosnie robienia testu to chyba jestem jakimś wyjatkiem - bo sikańca nie zrobiłam!!!!! Bałam się go jak diabel święconej wody:-D i poczekałam do betki. Zrobiłam ją i tak w 10dpt.:-)
 
Odnosnie robienia testu to chyba jestem jakimś wyjatkiem - bo sikańca nie zrobiłam!!!!! Bałam się go jak diabel święconej wody:-D i poczekałam do betki. Zrobiłam ją i tak w 10dpt.:-)

podziwiam, ze nie zrobilas:-)naprawde, ze dalas rade:-)wow:-) jak samopoczucie Mamusko?
Assiek-> tak jak mowia dziewczyny, lepiej, ze to teraz wyszlo niz podczas stymulacji Wiem, ze czekanie jest okropne, ale musisz byc bardzo cierpliwa, bo jak zaczniesz stymulke, to non-stop bedziesz na cos czekac:-)musimy byc silne babki:-)
 
widzialam serduszko :tak: ale maluch przykleil sie do scianki i nie za bardzo go mozna bylo dokladnie zmierzyc. Wedle tego niby pomiaru to bylby 7tc i 3d...a wedlug mnie to 6tc i 5dz. Moze wy mi pomozecie w obliczeniu?Punkcje mialam 11 marca a transfer 14 marca.
 
czarnykot - super! Gratulacje!!! też się nie mogę doczekać piątku i takich widoczków:-)

A ja jestem szurnięta, wiem, ale jak nie mam czegoś na piśmie to trudno mi uwierzyć, tak więc zaraz z rana dzisiaj poszłam na betkę... no i wynik w 28dpt 21956.9, chyba niezły przyrost co?
 
reklama
A ja jestem szurnięta, wiem, ale jak nie mam czegoś na piśmie to trudno mi uwierzyć, tak więc zaraz z rana dzisiaj poszłam na betkę... no i wynik w 28dpt 21956.9, chyba niezły przyrost co?
nie jestes szurnieta, tylko zaniepokojona czy wszystko w porzadku. Ja tez powtarzalam na poczatku czesto betke, wiem, ze przyrost uspokoja. Ale teraz juz poczekaj na USG, bedzie na pewqno juz serduszko:-)
 
Do góry