reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
hejka,

ja miałam podane zarodeczki w drugiej dobie więc nie wiem co musiało by się stać zeby wyszły wczoraj dwie kreski, tak naprawde chyba go zrobiłam dla wykorzysania testu, bo leżał już napewno z rok, ale wczoraj jak jeszcze sięganęłam po niego to gdzieś wynalazłam drugą kreskę....ale nie widoczną:))))) spoko, naprawde ja nie biorę go pod uwagę:)))) zużyłam go żeby potem nie tłumaczyć sobie że stary i dlatego żle wyszedł..... :)))))

ale powiem wam że piersi zdecydowanie mniej bolą, czuję że są takie nabrzmiałe i sutki jak sobie dotykam:) to wrażliwe trochę, brzunio mniej boli, bynajmniej teraz po nocy. dzisaj 5 dpt, jeszcze 7 dni....spoko dam radę, oby objawy nie minęły całkiem. tak poza tym żyje normalnie, ale jak jadę samochodem i te pieruńskie dziury to mnie jak wstrząśnie to boli, oj boli.....

a powiedzcie czy któraś miała dwie kreski pomimo że nie miała żadnych objawów lub objawy zanikły??

betip kochana jak dziewczyny mówią ze jest ok to ich słuchaj, mądre dziewczyny są:))))

czarnykot USG, waw napewno masz stresa ale powiem ci że napewno jest wszystko dobrze i ja zobaczysz kropeczkę to napewno będziesz ryczeć jak .... a ja już prawie płaczę:))))) superowo jak wrócisz daj znaka co i jak ile mierzy fasoleczka, buziaki

konwalia moje nastawienie jest dzięki Tatiance-psycholog z Invimedu i WAM:))))))) a poza tym dzięki mojemu pragnieniu:))))jednak liczę się z tym ,że może tym razem jeszce się nie udać.ale wierze ze się uda:)))) nie trace nadzieji i wszystkim życze wiary
 
Hjeka! No wiec tak..przygotowania do IVF wstrzymane :wściekła/y: dostałam głobułki dwa rozne rodzaje, po 10 dniach powtorzyc cytologie jak bedzie git to jedziemy dalej z koksem jak nie to bedą pobierac mi wycinek :-(...gin powiedziała, ze skoro raz wyszła mi III gr to dobrze by było zaszczepić sie przeciewko HPV..Szczepiła sie któras z Was? Ile to kosztuje, wiecie moze? Wczoraj nie pisałam bo moj mąż miał urodziny wiec mielismy gosci do pozna...ehh jesli leki zadzałaja to wszystko przeciagnie sie o te 10dni...nie dość, ze musze tyle przechodzić w zwiazku z ivf to jeszcze teraz dodatkowe stresy...

dorocica ;*..Ty to jestes ale dobra z tym testem haha
czarnykot trzymam kciuki za usg..oj to będą piekne chwile :-)
 
czarny kot - Trzymam mocno &&&&& za serduszko!!!!

Dorocica - mi w 8dpt przeszły całkowicie objawy, cycki zmalały już nie były nabrzmiałe, przestały tak boleć, tylko w brzuchu czułam ból dokładnie jak na @, tak więc wiesz....
A teraz cycki znowu troszkę bolą, chodzę nasiusiu co godzinkę, w nocy tak samo:wściekła/y:, i brzuszek czasami dość mocno daje się we znaki. No i od paru dni męczą mnie mdłości, tylko że nie poranne a całodzienne;-).
Moje zarodeczki też były 2 dniowe.
Ja też wierzę że wszystko jest dobrze, tak więc tego się trzymaj kochana, a będzie dobrze!!!

Asiek - wyobrażam sobie co czujesz:-(. Ale podleczą Cię teraz, następna cyto będzie ok, a 10 dni to jeszcze nie tragedia jak już tyle się przygotowujemy;-). Wszystko będzie ok, zobaczysz!!!
 
Ostatnia edycja:
własnie na innym forum pisałam z dziewczyna, u której siostry wyszła IV gr i miała te same globułki co ja i jej pomogły :-) wiec musi i u mnie byc dobrze!! tego bede sie trzymac
 
Asiekk Ty sie kochana nic nie bój na zaś, na to nie daj Bóg będzie czas, reaz najważniejsze sie wyleczyć i powiem ci tak! dobrze ze ten stan zapalny teraz wyszedł bo jak by wyszło już po stymulce np.?? nigdy nie ma nic złego kochanieńka coby na dobre nie wyszło.
 
reklama
Asiiek... oj tak wiemy, niestety niepewność nam towarzyszy na każdym kroku, niemiłe niespodzianki są najgorsze. Nie możesz się załamywać, masz nas i będziemy Cię wspierać!!!
 
Do góry