reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Oooo matko, to ile ja se będę musiała tego napchać TAM :D Luteina, estrofem.....
Flamexin mam wykreślony, bo jest z grupy leków, na które mam uczulenie, więc nie będę brać. Na zaś lekarz mi wypisał recepty na Unidox, Luteinę, Estrofem.

Hm.....19 dc.....to u mnie byłby możliwy transfer dopiero gdzieś w styczniu......hm, muszę się dopytać co i jak, bo po świętach wyjeżdżam, a to trzeba wcześniej leki pobrać i generalnie jak coś, to zmienić plany wyjazdowe. Buuu, to na święta dobrych nowin nie będzie :D
 
reklama
Hess bardzo się cieszcze ,że w końcu doczekałaś się terminu punkcji :) dużo masz tych pęcherzyków to i pewnie zarodków będzie sporo :) super trzymam kciuki :)
ewelajna gratuluje :) który dzień po transferze?i ilu dniowy zarodek miałaś?
Ja jutro muszę wykonać trzecią bete bo bez tego mnie nie zapiszą na wizyte.
 
Oooo matko, to ile ja se będę musiała tego napchać TAM :D Luteina, estrofem.....
Flamexin mam wykreślony, bo jest z grupy leków, na które mam uczulenie, więc nie będę brać. Na zaś lekarz mi wypisał recepty na Unidox, Luteinę, Estrofem.

Hm.....19 dc.....to u mnie byłby możliwy transfer dopiero gdzieś w styczniu......hm, muszę się dopytać co i jak, bo po świętach wyjeżdżam, a to trzeba wcześniej leki pobrać i generalnie jak coś, to zmienić plany wyjazdowe. Buuu, to na święta dobrych nowin nie będzie :D

łączę się w bólu, u mnie też :(
 
mmm... - wierzę, ja też się nastawiałam, ale życie nas weryfikuje. Jak to mawia moja koleżanka - "planowanie czas stracony" ;)
Robiłam Twój tort świnki w błocie, ale baz świnek - widziałaś może? Brak mu estetyki, ale był pycha :-D
 
milkaa ja mam dzisiaj 22 dpt jutro na usg bedzie 23dpt ,mnie pytala kiedy mialam ostatnio miesieczke i od miesiaczki wyliczyli ja razem z nimi 40 dni i tak sie pomylilam bo juz bym wczoraj byla na usg ,ale to juz jutro wiec dobrze;) nie moge sie doczekac.
 
reklama
Do góry