reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

szarlotka80-> gratulacje, na pewno ciaza:-). Tak, to u mnie wyszedl test tak wczesnie, ale ja mialam ogromniasta bete juz w 12dpt. Czasami implantacja troszke pozniej zachodzi i betka nizsza, dlatego czarna380 nic sie nie martw. Jest jeszcze najprawdopodobniej na test sikany i nie ma co sie stresowac. Bedzie dobrze.
 
reklama
szarlotka ...gratuluje :-):-):-):-)

czarna a Ty sie nie stresuj bo juz nas zycie nauczyło jakie sie przypadki zdarzają...

ja jutro mam wizyte :-) i zaczynam zastrzyki Gonapeptyl :tak:
 
hejka,

aża się bałam dzisiaj zajrzeć na stronkę bo wysiadł mi komp w domu całkowicie, ekran czarny jak noc i nic nie widać, myślałam że naskrobałyście mnóstwo i znowu bede miała zaległości ale.... widac weekend był rodzinny:) ale..................... SZARLOTKA WIELKIE GRATULACJE KOCHANA, HIPHIP HURRRA super naprawde super:) Ty miałaś 2 zarodki podane?? i jesteśmy na tych samych lekach, nie ukrywam,że wielka nadzieja przede mną się otworzyła, choć i tak uda się:-) ale taka wiadomość kochana tylko dodaje skrzydeł. niech betka rośnie :happy2:

CZARNA NIE STERESUJ SIĘ , TO NAPEWNO NIE POMOŻE, JESZCE NIE JEST WSZYSTKO STRACONE. MI WŁASNIE LEKARZ DLATEGO POWIEDZIAŁ ŻEBY NIE ROBIĆ zadnych SIKAŃCÓW, BO RÓŻNIE TO BYWA A STRES TYLKO MOŻE ZASZKODZIĆ. NO!! relaksuj sie jeszcze i odpoczywaj. wiem że to nie łatwe ale spróbuj kochana pliiisssss

u mnie dzisiaj 2 dpt, brzuszek pobolewa ale mniej już troszkę , sutki wrażliwe i sycki bolą. ja mam straszny niesmak w buzi, czy któraś tak miała?? napewno po tych lekach. acha kawa mi nie smakuje blllleeee i wczoraj od wieków miałam zachciewajke na lody, hihihiiii a ja lody jem tylko latem:-D
 
kurcze dziewczyny normalnie sie załamałam...odebrał przed chwilą wyniki cytologi i wyszło III grupa (zaznaczone mam zapalenie i flora bakteryjna, zmiany srodnabłonkowe małego stopnia) :szok::szok::szok::szok: co teraz???? Rok temu robiłam i była I grupa...normalnie jestem w szoku:no:
 
szarlotka!!!! super, będzie duża betka, gratuluję!!! szrlotka i konwalia - nie dam rady się w tym tygodniu z Wami spotkać na kawce... dacie znać na temat kolejnych terminów?

dorocica - też mi tu pachnie ciążą!
czarna - trzymamy fingersy!!!

DZIEWCZYNKI - Dajecie dużo nadziei na to, że wiosna będzie bardzo płodna!!!!!!!!!!

dziękuję!!!!
 
Asiiek byle spokojnie teraz, ja też miałam kilka lat temu tą grupę, pobiorą Ci wycinek w spzitalu do badania histopatologicznego...u mnie był to big stan zapalny!!!! Spokojnie do wyleczenia
 
w zaleceniach napisali ze kontrolne badanie za 6 miesiecy, nic o wycinku nie było..dobrze ze jutro mam gina...ale boje sie ze wszystko nam sie przesunie :-(

kurde zawsze pod gore :wściekła/y:
 
Asiekk nie denerwuj się na zaś, jutro idziesz do gina i wszystkiego dowiesz się. nie ma co panikować, myślę że do stymulki wyleczysz bakterie, od jutra da ci lekarza coś na to może globulki i spoko bedzie. a może warto pomysleć i powtórzyć cytologie??


szarlotka, czarnykot czy was też tak w dole brzucha bolało po transferze?? dzisiaj 3 dpt i normalnnie siedzę w rozpiętych spodniach:((
 
reklama
Witajcie babeczki :-) U mnie dzis 28dpt,czyli 3 tygodnie po ... Moje samopoczucie bez zmian,nadal ciazowe,mdlosci sa,ale juz nie mecza mnie calymi dniami ufff...w srode usg i wkoncu wszystkiego sie dowiem:-) Glowa mnie dzis boli,ale pogode mam ponura,wiec pewnie cisnienie swiruje.

dorocica mnie bolal brzuch po transferze.Po pierwsze po punkcji,a po drugie u mnie szybko zaczelo sie tam na dole wszystko dziac ;-)Wiec moze u Ciebie to takze bardzo dobra oznaka :tak:Bralam Paracet jak bol naprawde mi dokuczal,mialam tez bol brzucha jak na okres,chyba ze 3 razy.Pewnej nocy to juz myslalam,ze krew mnie zaleje,ale nic sie nie stalo:-) A brzuch dawal jak w 1 dzien @...dziwne to.Do tego pokowaly jajniki raz z lewej,raz z prawej.Potem przyszlo ciagniecie w pachwinach.No a brzuszek boli mnie do tej pory,czasami zakluje,czasami krotki skorcz. Trzymam mocniutko kciuki za twoje dzidziulki :tak:
 
Do góry