reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

szarlotka80 gratuluję :)

czarna jak u Ciebie ? plamienia dalej są ? Ciągle trzymam kciuki, bardzo chcę żeby Wam się udało

czarnykot pięknych widoków na usg życzę
 
reklama
Asiekk nie denerwuj się na zaś, jutro idziesz do gina i wszystkiego dowiesz się. nie ma co panikować, myślę że do stymulki wyleczysz bakterie, od jutra da ci lekarza coś na to może globulki i spoko bedzie. a może warto pomysleć i powtórzyć cytologie??


(
napewno powtorze cytologie i to chyba własnie jak jutro bede....no mam nadzieje, ze to nic groznego
 
dorocica....mnie bolała....i jajniki i macica, skurcze jak na @ a dwie noce pod rząd silne skurcze, bole i kłucia mam do teraz....a w ogóle mam potworne gazy!!!!!!:):):)Miał ktoś tak.....
 
Szarlotka80- ale się cieszę, że są te II krechy u Ciebie!!! Już nie mogę się doczekać wyniku Twojej bety- jak będzie duża to sporo Wam się rodzinka powiększy :)... ja też chciałabym bliźniaki :), ale oczywiście oby w ogóle się udało... No i trzymam dalej kciuki za Ciebie :):* i za Wszystkie dziewczynki z forum :)
 
Asiiek - nic się nie martw. Lekarz napewno przepisze Ci leki i po nich ponownie zleci zrobienie cytologi a wtedy napewno się poprawi. Dobrze, że jutro masz wizytkę. Spokojnie, będzie dobrze.

czarnykot - ciekawa jestem co powie lekarz po Twoim usg. Ja jestem 6 tydz. po transferze i dopiero teraz jadę na konkretne usg. Też byłam po trzech tyg po transf. ale na usg lekarz tylko potwierdził ciąże co mówiąc szczerze mnie rozczarowało bo liczyłam na więcej.

dorocica - też bolało w dole brzusia:)
 
asiiek - trzymam kciuki za dobre wieści z jutrzejszej wizyty u lekarza :-) Nie zamartwiaj się na zapas... Może jest własnie tak jak szarlotka pisała - wyleczysz stan zapalny i wszystko wróci do normy :) swoją drogą przypomniałaś mi, że moje wyniki z cytologi też już powinny być do odbioru...zapomniałam o nich. Planowałam je odebrać jak pójdę na wizytę przed criotransferem - a z powodu choroby wizytę przesunęłam i cytologia mi umknęła...
szarlotka - co robimy ze środowym spotkaniem? szukamy kolejnego dogodnego terminu czy próbujemy we dwie?
i jeszcze raz gratuluję II kreseczek :-)
 
oj dziewczyny stresa to mam nieziemskiego....jakoś w marcu miałam bardzo mocne zapalenie wiec moze nie jest to wyleczone do konca..oby tak było..obym dostała jakies tabsy i nic sie nam nie poprzesuwało
 
oj dziewczyny stresa to mam nieziemskiego....jakoś w marcu miałam bardzo mocne zapalenie wiec moze nie jest to wyleczone do konca..oby tak było..obym dostała jakies tabsy i nic sie nam nie poprzesuwało
na peno bedzie dobrze. Moja kolezanka tez miala podobnie, poczas cytologii wyszedl jej III wynik, miala powtorzyc za 6 tygodni i pozniej juz bylo dobrze, bez zadnych lekow.
 
reklama
konwalia..napisałam Ci na priv :)....
Asiiek..będzie dobrze:)zobaczysz...:)Ja się tak strasznie nadenerwowałam wtedy niepotrzebnie...bo ta III to właśnie najczęściej silny stan zapalny a ja w ogóle do dzisiaj mam wątpliwości czy badania nie spierniczyli bo nie miałam żadnych totalnie dolegliwości a poza tym ponoć po III nie ma się już nigdy I tylko II a ja mam I..:):)Także spokojnie i Ciebie wyleczą:)Jakieś bakcyle u mnie były i brałam takie globulki dopochwowe Macmiror complex...potem jeszzce jedne...dwa tygodnie przerwy i powtórne badanie...i było I.....także główka do góry:)
 
Do góry