reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

szarlotka dziekuje za takie pozytywne wiadomosci..no to dziwne u mnie bo rok temu miałam I i 5 mc temu tez miałam I a tu raptownie III :szok:..ja zawsze miałam I i moja ginka smiała sie ze jak dziewica..ehh oby było wszystko dobrze
 
reklama
witajcie kobietki:-) Dzis 29dpt:tak:
Moje samopoczucie bez zmian, mdlosci troche ustapily,teraz czesciej wystepuja popoludniami ;-)

meg sama jestem ciekawa co na tym usg zobacze :tak: Czy tylko pecherzyk,czy moze juz serduszko?Wyczytalam,ze serduszko zaczyna bic okolo 21 dnia po zaplodnieniu,ja jestem juz miesiac po punkcji wiec mam nadzieje,ze bedzie widac.Troche sie denerwuje....czy tam wszystko jest wpozadku....Bedzie to moj 7 tc,a dokladnie 6tc i 5d.

asiek powodzenia kochana,mam nadzieje ze to okropne zapalenie nie popsuje Wam planow.Trzymam mocno kciuki,bo wiem ile czekasz na stymulke,jestem pewna ze bedzie dobrze.
 
witajcie kobietki:-) Dzis 29dpt:tak:
Moje samopoczucie bez zmian, mdlosci troche ustapily,teraz czesciej wystepuja popoludniami ;-)

meg sama jestem ciekawa co na tym usg zobacze :tak: Czy tylko pecherzyk,czy moze juz serduszko?Wyczytalam,ze serduszko zaczyna bic okolo 21 dnia po zaplodnieniu,ja jestem juz miesiac po punkcji wiec mam nadzieje,ze bedzie widac.Troche sie denerwuje....czy tam wszystko jest wpozadku....Bedzie to moj 7 tc,a dokladnie 6tc i 5d.

asiek powodzenia kochana,mam nadzieje ze to okropne zapalenie nie popsuje Wam planow.Trzymam mocno kciuki,bo wiem ile czekasz na stymulke,jestem pewna ze bedzie dobrze.

czarnykot - niedenerwuj się kochana, obliczyłaś tydzien ciąży za pomocą kalkulatora tzn doliczyłaś już te 2 tygodnie???
To wedlug tego ja jestem 8tc 4d. Mysle że teraz lekarz dokładnie mi to powie, założy kartę ciąży itd. Ostatnio tylko zrobił fotkę i w kółeczku zaznaczyl ciąże.
 
tak doliczylam te 2 tygodnie :tak: Ide do lekarza prywatnie jutro,a wizyte w klinice w Oslo mam 27 kwietnia.Mam wiec nadzieje,ze jesli nie bedzie jeszcze widac serduszka,to napewno zobacze je 27.04 :) Trzeba myslec pozytwywnie:tak:
 
hejka,

dziewczyny brzuch mnie napitala jak nie wiem i teraz to już napewno jest ból jak przed @, sutki wrażliwe i rozdrażniona jestem jak cholera..... objawy dobre, oby tak dalej,

powiem wam tak do śmiechu, bo oczywiście byłam przekonana na 100% wyniku ale co tam.....zrobiłam negatywnego sikańca dzisiaj:) tak sobie pomyślałam że może jak bliżniaki to coś bladego możżżżżżże zobacze ale wiadomo nie było nic. nie przeraża mnie to i nie zmieniło pozytywnego nastawienia ze jestem w ciązy:):)

ASiekk jak wizyta u gina, co powiedział???
 
hejka,

dziewczyny brzuch mnie napitala jak nie wiem i teraz to już napewno jest ból jak przed @, sutki wrażliwe i rozdrażniona jestem jak cholera..... objawy dobre, oby tak dalej,

powiem wam tak do śmiechu, bo oczywiście byłam przekonana na 100% wyniku ale co tam.....zrobiłam negatywnego sikańca dzisiaj:) tak sobie pomyślałam że może jak bliżniaki to coś bladego możżżżżżże zobacze ale wiadomo nie było nic. nie przeraża mnie to i nie zmieniło pozytywnego nastawienia ze jestem w ciązy:):)

ASiekk jak wizyta u gina, co powiedział???
dobrze, ze nie tracisz pozytywnego myslenia-> na test pozytywny jest za wczesnie nawet przy blizniakach:-)ale bedzie dobrze:-)
 
dorocica - he he, to długo wytrzymałaś bez zrobienia testu:-D:-D:-D
Pewnie że nie miał prawa wyjść! Bardzo się mi podoba Twoje nastawienie! Podstawa to wierzyć w to co się chce, a na pewno się spełni!!!:happy:
 
reklama
Do góry