reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
dzieki Kati
widze ze to witanikowe bajery..... o czym szczegolnym myslisz?


wlasnie doczytalam o tym alveo....ma sporo ziolek uznawanych za dobre na plodnosc. o samym leku i frimie nic nie slyszala, ziola w mieszance sa ok
 
Ostatnia edycja:
Sczerze mowiac jeszcze tego tematu nie zaglebialam...Poczytalam troche markietingowych arykulow jaki to cudowny srodek i jak to niektorym odmienil zycie...ale ja jakos podchodze do tego sceptycznie...:-)
 
Lolitko punkcja była w środę wiec blastki 5dniowe prawie 6cio ,a z tego co zrozumiałam dzić tą babkę z laboratorium to mrożone mają być dopiero dziś wieczorem albo jutro rano
 
Ale moze warto sprobowac...zaszkodzic...chyba nie zaszkodzi? :-)
Tylko tak jak mowisz...na stymulke...odstawic :-)

Aga...jakie duze te Twoje embrionki!!!
Trzymam kciuki!

Dziewczynki, a ja sie zegnam poki co, bo troszku jeszcze musze popracowac...
Sciskam i dobrej nocki...:-)
Do zobaczenia wkrotce!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Aga

OKI...daj znac jutro ile mrozonek....


Kati
Ja tam w cudowne srodki nie wierze. Ziola w tym konkretnym sa dobre, wiec trza byloby zalozyc ze srodek moze byc dobry.
 
Aga, napewno się uda:-)

Lolitka a ty na jakim etapie jesteś (prócz tego że cię bolą jajniki)?
powiedz mi kochana jeszcze jedno, czy jak ma się stymulkę i zbliża się czas do punkcjii to trzeba się bzykać z mężem czy odpuścić?? jak to jest, czytałam troche na innych forach i różne opinie.lepiej tak czy nie, czy ma to jakiś wpływ.... pytam bo sama nie wiem. coprawda jak ja stymulowałam to strasznie mnie bolało, brzucho miałam jak conajmniej 3mc ciąża.

dziewczyny piszecie a ja nie wiem bo tłumok jestem co to znaczy to HYPER??? debil ze mnie ale cóż...:-)

słoneczka trzymajcie się wszystkie cieplutko;-)

Aga słońce ......fajowo fajowo
fajowe te Twoje blastocysty, oj fajowe

buziaczki kochana i pisz nam jak mrozaczki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dorocia HYPER to hyperstymulacja=przestymulowanie, występuje gdy podczas stymulacji hormonalnej podadzą za dużą dawkę hormonów. Konsekwencje są bardzo przykre i bolesne, dlatego lepiej jej nie mieć. Najlepszy sposób na hyper to pić mega wielkie ilości wody niegazowej, jeść wg diety wątrobowej i duzo leżeć.

Acha, odnośnie bzykanka - lekarz w trakcie stymulacji poinformuje cię od kiedy masz się nie bzykać. Zazwyczaj jest to około 3-5 dni przed punkcją. Chodzi o dwie rzeczy - nasienie partnera, a druga to żeby pęcherzyki nie popękały.

Właśnie wróciłam od gina - mam torbielkę, tak więc ten cykl odpada. Mam wyleczyć torbielkę i wspomniane krostki. Gin nie bardzo wiedział co to jest, jednak na 99% odrzucił opryszczkę. Powiedział że czasami podczas infekcji zatykają się gruczoły i mogło się tak u mnie zdarzyć - stąd te krostki. Dostałam maść do smarowania Bactroban 2 x dziennie. Tak więc zaraz modyfikuję sygnaturkę - drugi transfer marzec 2010. Acha na torbielkę dostałam orgametril i heviran.
Trzymam mocno kciukasy laseczki za was i wasze fasoleczki:):):) !!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
czy ja moge troche jak natka pojeczec???
6 dniowe blastocysty - miodzio, a ja tu sie łudzilam, ze mi sie z dwudniowymi uda... naiwna.:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
aga z takimi parametrami fasolek jak twoje to musi byc dobrze na bank! i jeszcze mrozaki na zapas zostaną zobaczysz!
ewelina, walcz z torbiela, bo fasolki potrzebuja zdrowej mamy.
lolitka jajniki to cię dopiero zaczną bolec jak się dźgać zaczniesz... a to juz niedlugo!:tak:
lolitka kiedy ja moge na patyk sikac jak testa mam najczulszego z dostepnych na rynku (cena też o tym świadczy!). tak po 10 dniach jest sens? kazali po 17:no: ale tyle to nie wytrzymam przeciez!
 
reklama
Halo dziabogi

Lolitka a ty na jakim etapie jesteś (prócz tego że cię bolą jajniki)?
powiedz mi kochana jeszcze jedno, czy jak ma się stymulkę i zbliża się czas do punkcjii to trzeba się bzykać z mężem czy odpuścić??
Ja czekam na @ coby stymulke rozpoczac. A to sie zdarzy w nastepnym tygodniu
Co do serduszkowania. Nie ma madrych co do tego....Kazdy inaczej gada. a sie tu zgadzam z Ewelina.
1. Na pewno 5 dni przed punkcja nie, bo nasienie musi byc silne
2. Jest duzy dyskomfort gdy pecherzyki rosna i ja mialam tak jak TY, ze brzunio nabrzmiale wiec mi seksowanie w glowie nie bylo. I chyba wiele dziewczyn tak ma
3. Pecherzyki moga popekac. Ja tak mialam ze zaczelam krwawic PO w czasie stymulki 4 dnia, wiec raczej niewskazane.
Mysle ze do 3-4 dnia stymulki jeszcze mozna. Pozniej indywidualna decyzja, ale ja osobiscie sie sklaniam na NIE.

czy ja moge troche jak natka pojeczec???
6 dniowe blastocysty - miodzio, a ja tu sie łudzilam, ze mi sie z dwudniowymi uda... naiwna.:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
aga z takimi parametrami fasolek jak twoje to musi byc dobrze na bank! i jeszcze mrozaki na zapas zostaną zobaczysz!
lolitka jajniki to cię dopiero zaczną bolec jak się dźgać zaczniesz... a to juz niedlugo!:tak:
lolitka kiedy ja moge na patyk sikac jak testa mam najczulszego z dostepnych na rynku (cena też o tym świadczy!). tak po 10 dniach jest sens? kazali po 17:no: ale tyle to nie wytrzymam przeciez!

Nie biadolic... Blastki nieblastki - wsie maja szanse.

Jajorki mnie bolaly malo podczas stymulki - bardziej brzuch z tego pwoodu ze rosnal duzo. Sikac mozesz w 12dpt- 17 to przesada. Owszem, zdarza sie ze czasem implantacja jest bardzo pozno i nawet po 12 dniach moze test nie wykazac, ale to nie sa czeste przypadki
 
Do góry