reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Joasia witaj :) Ostatnio duzo nas tu plamiacych :( A jak to u Ciebie wyglada? Czesto sie zdarza, dlugo trwa, jaki kolor? Bo u mnie raz mialam zywa krew i to bardzo duzo, w 6-7 tc, myslalam, ze juz po wszystkim ale polezalam w szpitalu i przeszlo. Od tamtej pory wracaja brazowe plamienia 2-3 dni, pozniej 3-4 dni przerwy i znowu, wracaja jak bumerang. Doktorek 2 tygodnie temu znalazl prawdopodobna przyczyne - malego krwiaka, ktory podobno nie zagraza kropkowi i nie zalecal lezenia. Cale szczescie nic nie boli wiec probuje sie nie stresowac. A jak jest u Ciebie? Kiedy mialas transfer?
 
Joasia witaj.. i gratuluje ciazy..;-)

Kasik wczesniej aplikatorek a teraz palcem.. chociasz czasem mysle czy nie za plytko wkladam lutke..a boje sie wkladac gleboko.. a powiedz mi masz tam ciasno?
 
Olusia mam wrazenie, ze wszystko jest tam nabrzmiale wiec troche ciasniej niz zazwyczaj ale od paru dni jak poleguje na kanapie czuje jakby mi sie tam cos rozszerzalo, nie wiem jak to opisac, nie boli ale jest inaczej.
 
Joasia witaj :) Ostatnio duzo nas tu plamiacych :( A jak to u Ciebie wyglada? Czesto sie zdarza, dlugo trwa, jaki kolor? Bo u mnie raz mialam zywa krew i to bardzo duzo, w 6-7 tc, myslalam, ze juz po wszystkim ale polezalam w szpitalu i przeszlo. Od tamtej pory wracaja brazowe plamienia 2-3 dni, pozniej 3-4 dni przerwy i znowu, wracaja jak bumerang. Doktorek 2 tygodnie temu znalazl prawdopodobna przyczyne - malego krwiaka, ktory podobno nie zagraza kropkowi i nie zalecal lezenia. Cale szczescie nic nie boli wiec probuje sie nie stresowac. A jak jest u Ciebie? Kiedy mialas transfer?

Kasik transfer mialam 25 07 5dniowa blastocyste. Mam bardzo podobnie do Ciebie to jest w 6 tyg zobaczylam krople zywej krwi i pojechalam do szpitala lezałam kilka dni i sie uspokoiło, potem to juz tylko przy sikaniu i "podcieraniu" takie jakby upławy raz kawowe raz bardziej brazowe ale wkladka czysta. lekarka mowi zeby tym sie nie przejmowac. nawet zaczela mi zmniejszac dawki luteiny. dopiero przy zywej krwi kazala sie niepokoic
 
A ja nie widze suwaczka..ech.. kasik jak piszesz z tel to widzisz suwaczki?

Joasia wejdz na moj suwaczek i pojawi sie stronka do suwaczkow ;-)
 
Joasia fajnie wiedziec, ze nie jestem z tymi plamieniami sama :) Zrob tak jak napisala Olusia wejdz w nasz suwaczek, stworz go a pozniej wejdz w swoj profil i edytuj sygnature, tam wstaw linka do suwaczka.

Olusia z aplikacji w telefonie nie widze suwaczkow i zdjec. Chyba, ze wejde normalnie na forum w necie to wowczas widze.
 
reklama
Kasik ja nie ktore fotki widze ale nie wszystkie, natomiast suwaczkow to juz w ogole nie widze a szkoda.. a ostatnio pisze z tel.. ;-)
 
Do góry