reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kasik wlasnie weszlam sobie przez neta bo wchodze zazwyczaj przez aplikacje bb.. i widze suwaczek. Wg usg mam 10t1d ciazy, no ale lece wg OM ;-) moj zawiozl mnie do mojego szpitala bo sie wystraszyl ze cos sie zemna dzieje.. bo nie umialam stac na nogach, slabo mi bylo itp.. wiec pojechal gdzie blizej..
 
Ostatnia edycja:
U mnie punkcja 11dc.

Dziewczyny, bolą mnie pośladki,okolice kości ogonowej, czy to coś złego może byc? Nie jest to ból bardzo silny, ale czuje dyskomfort :(
 
Cześć dziewczynki

Kikifish , Zula , Lilia , Olusia - To co dziewczyny z tym naszym spotkaniem? Olusia chyba nie będziesz mogła być jeżeli w tym tygodniu się zgadamy bo słaba jesteś i w sumie nie wiadomo kiedy Cię wypuszczą ze szpitala. Dziewczyny to jak 17 , 18 czy 22 ?

Ja dziewczyny jutro mam bete ale już wiem na 100% że się nie udało. Od wczoraj mam beżowo-brązowe wydzieliny tzn resztki lutki wychodzą w takim kolorze także wszystko jasne. Po prostu luteina wstrzymuje rozkręcenie się @. Wczoraj rano obudziłam z bólami na @ i od tego czasu cały czas mam te wydzieliny. Zaplanowaliśmy z M zakupy na sobotę i wybraliśmy się po jakieś jesienne ubrania i ledwo w sklepie powstrzymywałam się żeby się po prostu nie rozryczeć. Nie miałam ochoty już na te zakupy ale musiałam coś robić bo inaczej cały dzień bym przepłakała. Potem zabrałam się za drobne prace w ogródku a potem na szczęście przyszła moja sąsiadka na plotki i jakoś zleciał ten dzień. Dziś obudziłam się już oswojona z tą myślą ale wiem że jak zobaczę znowu wynik jutro to chyba wesoło nie będzie. No cóż , powinnam się już do tego przyzwyczaić :-(.
Najgorzej że znowu wszystko od nowa muszę przechodzić po raz 10:szok: i nawet na tą chwilę nie chce mi się umawiać do kliniki żeby uzgodnić kiedy i co dalej. Na pewno znowu będzie trzeba czekać . Także na pewno w tym roku już nie podejdę i przerażają mnie kolejne puste święta.
 
Ostatnia edycja:
JoM ja bym nie byla taka pewna, ze to objaw @. Wiele z nas ma plamienia, niektore jeszcze przed pozytywna beta. A bol jak na @ ja mialam przed i po becie jeszcze kilka dni. Tak wiec pozwolisz, ze ja potrzymam kciuki za Twoja jutrzejsza bete :)
 
Jo.m - ja tez miałam bóle jak na okres w okolicach @ i dwa dni po.
A sama lutka moze zmieniać kolor wydzieliny. Ważne ze nie ma krwi .
To ja tez trzymam kciuki za ciebie
 
reklama
Do góry