reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
komóreczka, ciesz się, że masz takie amh. Wiek nie odgrywa tu większej roli, chociaż po 35 roku życia spada szybciej. Ja jestem przed 30 i mam wyczerpującą się rezerwę, więc mam czym się martwić, bo bardzo słabo reaguję na leki. Ty masz dosyć wysoką, więc organizm inaczej reaguje i jest w stanie wyprodukować więcej komórek. Masz ich sporo, więc jest w czym wybierać:)
andzia, to dobrze, że powiedziałaś lekarzowi, bo szkoda żeby był problem z dojrzałością pęcherzyków. A tak, to na pewno będą wszystkie ładniutkie:)
 
Komoreczka ja sie lecze w uk. Ale jakie mam amh to nikt mi nie mowil. W ogole oni malomowni sa. Dziewczyny wiedza jakiej jakosci maja embriony a mi tylko powiedzieli ze 4 do zamrozenia i koniec. Takze takich sCzegolow o jakich pisza dziewczyny to ja nie znam. Moze to i dobrze... Tak sobie tlumacze. Mniej do przemyslen. ;)
 
Komóreczka nie wiem jakie są dokładnie normy w Twoim laboratorium (i chyba w danym kraju) ale u nas w Diagnostyce zawsze obok wyników podane są normy, idąc do lekarza zawsze można zapytać co oznacza dany wynik ale wcześniej można sobie go porównać z normami z wyniku.
Jesteśmy w tym samym wieku, ja mam zdiagnozowane policystyczne jajniki a moje AMH wynosi 12,7 i lekarz potwierdził że ten wynik też o tym mówi i to potwierdza. A w przypadku policystycznych jajników wynik jest tak jakby sfałszowany poprzez pęcherzyki antalne które mamy w jajnikach a z których już nic nie będzie. Tak przynajmniej tłumaczył mi to lekarz po odebraniu wyniku AMH.

Aisa79 Twoje wyniki jak na moje oko są calkiem przyzwoite, u mnie przed punkcją estradiol wynosił bardzo dużo ale to ze względu na przestymulowanie. I całe szczęście, że Ciebie to ominie, bo nic fajnego z tego nie wyszło. Trzymaj się i pamiętaj, że mocno trzymam za Ciebie kciuki :*

Olusia jak się dzisiaj czujesz? Plamienia ustały?
 
Migotka, dziękuję. To teraz już mi hiperka nie grozi czy jeszcze istnieje ryzyko po kolejnych dawkach leków? Nie mam o tym zielonego pojęcia
 
Aisa79 jak na moje oko wszystko jest w jak najlepszym porządku :) dzisiaj masz podglądanie? Czy źle doczytałam? Ile wyhodowałaś pęcherzyków?
Ja miałam punkcję w 14 dc, ale na to nie ma reguły. Jesteś pod opieką lekarza więc wszystko będzie dobrze.
 
reklama
Do góry