reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

witam wszystkie panie :)
Czytam forum od jakiegoś czasu i w końcu postanowiłam, że dołączę do was:-D. Jestem po jednym już nie udanym criotransferze teraz czekam z niecierpliwością i obawą na wynik drugiego. Testuje 1.09.
 
reklama
JA mam 25lat....głupieje juz bo ja mam PCO i powiedziaal mi pani doktor ze wynik wysoki i trzeba sie cieszyc....a tu wedlug wczesniejszej kolezanki wypowiedzi wychodzi ze jest tylko satysfakcjonujacy....ahh :-(....
 
Komóreczka, dobrze ci powiedział . Masz satysfakcjonująca liczbę, pomyśl sobie co maja powiedzieć osoby z bardzo niskim amh.
Wyprodukowałas bardzo dużo pęcherzyków, teraz oby wsZystkie były piękne i zapłodnione :)
 
AISA79

A w ktorym dniu stymulki jestes?
I na ktora masz podgldanko?
Ja tez dzisiaj bylam...wyniki wypisane na poprzedniej stronie ...3mam kciukiza duzoooooooooooo pecherzykow :D
A jak sie czujesz podczas stymulki?
 
mam za soba 5 zastrzyków z menopuru, gonapeptyl 12 zastrzyków co drugi dzień. Dzis jest mój 13 dzien cyklu. Wizyta na 16.40. Ogólnie czuję sie teraz dobrze. Gorzej czułam sie w weekend. Jestem bardzo ciekawa co mi tam wyrosło i oczywiscię sie denerwuję. Chciałabym, zeby było ładnie. Do tej 16.4o to chyba zęjde :baffled:
Od wczoraj mam dużo śluzu, mam nadzieje ze to nic złego.

Mam wyniki hormonów:

LH: 10.0

mIU/ml
Estradiol: 930
pg/ml
Progesteron: 0.44
ng/m
dobre są czy nie bardzo?
 
Ostatnia edycja:
AISA79

Sluz to bardzo dobra normalna oznaka....wiec sie ciesz....napewno wynik bedzie dobry!!!!!!!
koniecznie musisz nam dac znac:D
Nie wiem czy zauwazylas ale jestesmy w podobnych dniach ja mam dzis 10 dzien stymulki.(a 13 dzien cyklu)...i w piatek na punkcje jade...
A myslalas juz ilezarodkow chcesz za pierwszym i miejmy nadzije ze za ostatnim razem?
My z mezem myslimy nad jednym po bodobno tez sie podzielic jeszcze moga.....ciekawe czy to takie prawdobodobne???
Co ja bym dała zeby nam wszytkim sie udało!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry