reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Myszka a ile zarodków bedziesz miała podane?

Bede miala podane 2 zarodki :-)

Witam wszystkie dziewczynki ;-)
U mnie narazie nic sie nie dzieje , a mianowicie czekam na jutrzejszy transfer i zaczynam sie denerwowac ...brrrr....
Zmykam do sklepu bo trzeba jakis obiad zrobic....ale bede zagladac!!!!
Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie:tak:
 
Bede miala podane 2 zarodki :-)

Witam wszystkie dziewczynki ;-)
U mnie narazie nic sie nie dzieje , a mianowicie czekam na jutrzejszy transfer i zaczynam sie denerwowac ...brrrr....
Zmykam do sklepu bo trzeba jakis obiad zrobic....ale bede zagladac!!!!
Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie:tak:
nie ma co sie denerwowac, tylko cieszyc, ze twoje fasolki juz z Toba bede:-)
 
Witam!!!
Dawno się nie odzywałam, ale z to ciągle śledziłam wasze wpisy, tak więc nic nie straciłam:)
no więc tak, jestem dzisiaj 7dpt. 14 marca miałam punkcję, pobrano 31 komórek, z tego 7 się zapłodniło, tak więc po podaniu 2 zarodków zostało mi 5 mrozaczków. Oczywiście nie ominęła mnie hiperstymulacja, a do tego zapalenie otrzewnej, więc nie będę opisywać tego co się nacierpiałam, bo ten kto nie przeżył to i tak nie uwierzy ;-). Teraz czekam na testowanko... czyli do poniedziałku. Obiecałam sobie że będę cierpliwa, ale już mnie nosi. Nie wiem czy dotrwam;-)
Tak więc trzymajcie kciuki, a ja się odwdzięczam tym samym:-)
 
Hello laseczki :) Dzis moj 8dpt.

Brzuszek pobolewa,kloje,czasami jakis skorcz.Moj M wczoraj powiedzial ze mam"spuchniete podbrzusze" hehe.Syski bez zmian czyli bola,sutki drazliwe. :eek:Czasami mnie zemdli.Plamienia nie ma. Wystepowalo u mnie 3,4 i 5 dpt. Temperaturka dzis 37,0* (mierze ja pod jezykiem). Samopoczucie w miare,acz kolwiek miewam chwile zwatpienia,ale zawsze staram sie dostrzec te pozytywne sygnalki, ktore moga zwiastowac ciaze...Moze tak a moze nie ....im blizej poniedzialku,tym bardziej do glowy dostaje...ale to akurat chyba normalne;-)

Eweli 1982 widze,ze testujemy razem :) Oby do poniedzialku ;-)
Myszka 28 jutro Twoj wielki dzien.Nie stresuj sie kochana,nie denerwuj.Transferek to jakies 10 minut i juz maluszki beda w brzuszku :-) Trzymam kciuki :)
Zuzanka 81 odwiedzaj nas :tak: Odezwij sie czasami :tak:
 
Bede miala podane 2 zarodki :-)

Witam wszystkie dziewczynki ;-)
U mnie narazie nic sie nie dzieje , a mianowicie czekam na jutrzejszy transfer i zaczynam sie denerwowac ...brrrr....
Zmykam do sklepu bo trzeba jakis obiad zrobic....ale bede zagladac!!!!
Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie:tak:
to juz jutro wielki dzien i malenstwa beda z Toba :-) wiec spokojnie i bez stresu kochana..

eweli 31 pecherzyków?? wow!!! duzo wychodowalas...no to kochana teraz mocno Ci kibicuje i trzymam kciuki za testowanko....wspolczuje tego wszystkiego co musiałas przejsc :crazy:
czarnykot jeszcze troszke i testowanko :-)
 
myszka28 oj kochana mam przeczucie, oj mam ale czekamy cierpliwie.....zaciśnięte kciuki mocno oj mocno.

eweli1982 współczuję hiper, nie domyslam się i pewnie wolałabym nie wiedzieć co przeszłaś ale z takim wynikiem , tyle komóreczek to chyba było nieuniknione, ale dorze ze już masz to za sobą. trzymam kciuki za testowanko:)

zuzanka81 trzymaj się, zaglądaj do nas, pozdrawiam

asiekk a co u ciebie, jak się czujesz??

lolitka200 kolana mnie już bolą od modlenia się za Ciebie, odezwij się:(

ja zastrzyki dalej ale dzisiaj się pojawiło plamienie także @ od jutra czyli w czwartek wizyta u gina i zaczynamy stymulacje.
 
reklama
dorocica u mnie oki, ale czas tak bardzo sie wlecze...jeszcze tyle czasu do rozpoczecia stymulacji....kolejna wizyte mam 12.04 i wtedy zaczynam zastrzyki...

Myszka czekamy na wiesci i zaciskamy kciuki :-)
 
Do góry