reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Blake super wiadomosc :) ciesze sie bardzo....do poniedzialku juz niedlugo

A ja nadal mam te bole brzucha....to nie jest normalne, zeby od kilku dni ciagle bolal brzuch, a w zasadzie podbrzusze - czuje sie jakbym miala okres :(

Mmmm kciuki za ciebie kochana

Zycze wam dziewczynki milego dnia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Juhasek czyli w poniedziałek będziesz już w ciąży :tak:

Dorotav
popraw proszę moje podglądanko w kalendarzu na 16.07.2014.

Octavi suwaczek Ci się nie wyświetla, tylko link.

Atena odpowiedziałam na priv :-)

Dziewczyny z Invicty wiecie moze kto robi punkcje w soboty i transfery w czwartki?
 
Ostatnia edycja:
Yplocka nie dziekuje, zeby nie zapeszyc. Tak bardzo sie boje tego podejscia. Jak cos zaczyna sie dobrze niestety zazwyczaj zle sie konczy no ale sio czarnowidztwo. Bedzie tak jak ma byc i nie mamy na to wplywu. Juz zrobilam wszystko co moglam. Teraz wszystko w rekach tego na gorze :)

Yplocka a masz moze rozklad calego tygodnia transferow i punkcji w Invikcie?
 
Ostatnia edycja:
Yplocka nie dziekuje, zeby nie zapeszyc. Tak bardzo sie boje tego podejscia. Jak cos zaczyna sie dobrze niestety zazwyczaj zle sie konczy no ale sio czarnowidztwo. Bedzie tak jak ma byc i nie mamy na to wplywu. Juz zrobilam wszystko co moglam. Teraz wszystko w rekach tego na gorze :)

Kasik myśl pozytywnie, wiem, że łatwo sie gada ale to w jakis sposób pomaga. Jestem niepoprawną optymistką i w kazdej sytuacji staram sie mysleć pozytywnie i duzo mi to daje. Inne podejscie doprowadziłoby mnie chyba do depresji. Mam ciężko chorego tatę (ma rozsiana chorobe nowotworową) i własnie takie nastawienie optymistyczne trzyma mnie w pionie. A przede mna in vitro...
 
Aisa zazdroszcze optymizmu, u mnie szklanka zawsze jest do polowy pusta :( Walcze z tym ale nie bardzo mi wychodzi. Wspolczuje choroby taty, niestety wiem co to znaczy :(

Prosze przełączyc się na szklanke do połowy pełną :-)
wierz mi, oszalałbym inaczej
powiem więcej - mimo, że u męża jest azoospermina, ja nadal czasami myslę (może to głupie jest) że może zdarzy sie cud i zajde naturalnie, że jakis jeden plemniczek sie znajdzie :-) . Tak juz mam i zarazam Cię optymizmem
 
reklama
Hejcia laseczki

Ja tez zaczelam stymulacje... od wtorku, biore gonal f dawke 150j... w sobote pierwsze podgladanie... :tak:

Kasik gratuluje 15 pecherzykow - super... :tak:

Bziumelka gratuluję 5,3cm szczęścia:)

Jo.M gratuluje raz jeszcze...:tak: pewnie ze dam znac po wizycie w sobote... ;) - JESTEM ZAAAA SPOTKANIEM... PODAJCIE KOCHANE JAKIES DATY... MOZE 14,15,17, 18?

dorotav tak tak juz dzialam od wtorku... :tak:Prosze mnie wpisac do kalendarza :tak:

mmm... ja bralam ovitrelle:tak:

kasik36 powodzenia na stymulce... wiec zaczynamy prawie jednoczesnie :tak:

Juhasek87 trzymam kciuki za cio :tak:ile bedziesz miala podawnych zarodkow?
 
Do góry