reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Kasik supet wiesci ;) trzymam kciuki aby wszystko bylo ok

Anulla28 tak boli mnie podbrzusze....prawie caly czas i do tego takie dziwne ciagniecie , pieczenie w jajnikach :( do poniedzialku zwarjuje !!! A jak ty sie czyjesz ?
 
reklama
kasik super, teraz niech ładnie rosną :)

a mi się pen skończył na ostatnim zastrzyku :) w klinice dziewczyny coś źle policzyły i została mi strzykawka gonalu 75j. co z tym zrobić?
 
Quinnie, ciągnięcie może oznaczać, że się udało, bo dziewczyny tak miały:) Może Twoje jajniki też tak reagują:) No u mnie ból podbrzusza jak na @ - jak zwykle, więc skoro poza tym nie ma innych objawów, to nie wiem czy się udało. No nic, pójdę w niedzielę na betę i nie chcę się nastawiać negatywnie, ale mam coraz większe wątpliwości:(
 
Anulla, Quinnie- DZIEWCZYNY BO DAM KLAPSA PROSZĘ SIĘ NIE DOŁOWAĆ, KROPECZKI MUSZĄ MIEĆ SPOKOJNE MAMUŚKI, pozytywne myślenie to połowa sukcesu

Kasik- :szok:15 szok ale pozytywny , jak to zrobiłaś sprzedaj mi receptę bo ja zawsze tak marnie ( raz tylko miałam 5 szt.) Napisz mi ile dokładnie ile jesz tych witamin i poszczególne jak długo?????? Ja też chcę 15. Zazdroszczę Ci ale tak pozytywnie. A czy encorton mógł się do tego przyczynić?
 
Hej. Ciagle Was podczytuje i nie moje uwierzyc ile problemow z ta refundacja lekow. Ciagle cos. A ceny... Ja nie wiem czy byloby mnie stac na to jakbym miala placic.
Ja jutro sie dowiem ile zamrozili embrionow z moich 18 zaplodnionych. Dzwonili do mnie wczoraj i przed wczoraj ale w godz pracy. A dodzwonic sie do nich graniczy z cudem.
Wiec jutro przy kontrolnym usg sie dowiem.
Buziaki dla Was!
 
Atena jutro Ci napisze czego ile biore bo dzisiaj padam na twarz. Zreszta nie nastawiam sie na duza ilosc pecherzykow bo pewnie nie wszystkie beda rosly. Ja tez zawsze mialam max 5 z czego 3 dojrzale komorki.

Anuszka bez refundacji zaplacilabym ponad 3400 zl bo tak jest na paragonie.
 
Dorotav też brałam macmiror ale wtedy nie spieszyłam się bo byłam po nieudanym transferze. Wzięłam chyba tylko 2 globulki i przyszła @, mąż dostał ten sam lek w tabl i miał brać tylko połowę opakowania
W związku z @ i z tym, że czułam straszny dyskomfort i chciałam sobie jakoś pomóc, zaczęłam brać tabl które dostał mąż (oczywiście wcześniej przestudiowałam ulotkę). Po @ brałam jeszcze globulki ale tabl najlepiej pomogły :happy:. Nie pamiętam niestety jak szybko później robiłam wymaz ale jak pisałam nie bardzo mi się spieszyło. Może w labo czy w klinice podpowiedzą?
 
reklama
Witam z rana Dziewczyny. wczoraj bylam u gin, pęcherzyków już brak więc juz po owu . W 5dobie po owu Criotransfer w poniedzialek 14.07:-) Jeszcze będą babeczki dzownić o godzine, na którą się wstawić a w sobotę mam sama zadzwonić by poinformować czy napewno będę. hhe Napewno?? nic mnie nie powstrzyma!! :-)
Cieszę się, bood poniedziałku zaczynam dłuugi urlop więc nie musze się zwalniać ani brać L4:-)

Brawo Kasik36, bardzo się ciesze! TRzymam kciuki za piękne pęchrzyki! no i cena leków mga zadowlająca:-)
Ja się ucieszyłam do dostałam recepte na luteinę z ryczałtem:-)a tak wiecznie sama luteina 160zł a tak wyszło ponad 10zł:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry