reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny

Kasik36 - Bardzo się cieszę , że znowu zaczynasz. Trzymam kciuki za Twoje jajeczka oby było ich jak najwięcej:tak:

Juhasek87 - Za Ciebie również trzymam kciuki tzn za udany i owocny transfer;-)

dorotav - Kurcze to faktycznie się poplątało u Ciebie:baffled:. Ale powiem Ci , że w sumie mnie to już nic nie zdziwi bo przeważnie też bez przerwy coś wyskakuje i u mnie także jestem w temacie ;-) . Mam nadzieję że wyrobisz się w czasie i razem podejdziemy tzn sierpień/wrzesień . Ciekawe jak to jeszcze ze mną będzie czy znowu jakiś polip nie wylazł . Też muszę chlamydię i cytomegalię powtórzyć i tego najbardziej się boję. No nic pożyjemy zobaczymy ..............

Olusia - Mi pasuje 18 (piątek) , może Zula i Kiki też potwierdzą , Lili myślę że będzie też pasowało. :confused:
Dajcie znać dziewczynki.
 
Cześć Kobietki:tak:
Dziewczyny które były w Białymstoku to do której kliniki chodziłyście ? Bocian czy Artemida.
Przeglądam koszty na Bocianie i wychodzi że IMSI z punckją i transferem to 5600 zł plus leki, wizyta pierwsza 250 później jak wnioskuję to już w ramach tego 5600. Jakoś mało:dry:aa i plus oznaczenia e2 i prg
A na stornie Artemidy jest tylko chyba ISCI bo nie znalazłam cennika IMSI

Ja już po wakacjach i zastanawiam się co dalej... może zbiorę siły i namówię M na ostatnią próbe w Białymstoku... myślałam juz o adopcji prenatalnej. jestem ciężkik przypadkiem. Zawsze tylko 1-2 zardoki w 3 dobie a reszta która zostaje przestaje się własnie roziwjac po 3 dobie
:zawstydzona/y: Moje AMH z ubiegłego roku to 0,74, ma ma bardzo słabe nasienie. Nigdy nie widziałem bety powyżej 1:zawstydzona/y:
Nie wiem czy będę mogła miec leki refundowane bo pewnie AMH mi spadło:no: a czytalam że jest to warunkiem. Wykorzystałam już 3 próby z MZ.
Napiszcie mi prosze jak placiłyście w Bocianie lub Artemidzie za IMSI i którą bardziej polecacie?
Ja już "zaliczyłam" Provitę i Gyncentrumk atowickie i Gametę łódzką
 
GizaS a powiedz mi jakie sa Twoje wrazenia co do provity? I do kogo chodzilas?
Ja tez tam chodze di dr Manki :) Moja kuzynka chodzila tam do dr Grettki i po 2 udanym in vitro ma swoja "krolowa sniegu" :)
 
Dziewczyny czy któraś z was miała biopsję endomterium przed transferem? Zwiększa to szanse ?
Powiedzcie mi czy materiał jest wysyłany do badań czy nie ?
W poniedziałek zaczynam stymulację, która z was ze mną ?
 
reklama
Do góry