reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A moja @ jest jakaś dziwna, nie dosyć, że wyjątkowo skąpa jak na pierwszy dzień a na dodatek nic a nic nie boli mnie brzuch :confused: Może to przez acesan (odpowiednik acardu), który rozrzedza krew albo przez prewenit intensiv, sama nie wiem.
 
reklama
Witam,

tak to własnie jest z tą @. Jak ma przyjść kiedy jest potrzeba to robi nam takie numery i albo nie przychodzi albo jest dziwna. Też juz prosze moja @ żeby nie wykręciła mi czegoś. Na (mam nadzieje szczęśnie) wizytę mam w 2 dc a nie w 1 więc mam troche zapasu :-)
 
Jo.M. - ja jak najbardziej jestem zainteresowana spotkaniem :) Jestem raczej dyspozycyjna po południu. Może niech się wypowiedzą co do terminu Olusia i kiki i oczywiście zula - dasz radę się spotkać??
 
Jo.M.,jeszcze raz gratuluję załapania się do rządówki i to jeszcze z pakietem leków :-). Moja wizyta 4 lipca powiedzmy, że ostudziła ciut moje chęci do podchodzenia od razu, okazało się że muszę powtórzyć wirusologię i hormony a także AMH jeśli chcę podejść do stymulacji z lekami refundowanymi. Plan był taki w 3dc krew, potem wymaz na bakterie tlenowe beztlenowe i chlamydię, i po tyg. wizyta przed stymulką z rozpisaniem zastrzyków i do dzieła. No ale żeby nie było za pięknie to okazało się także że po antybiotyku który brałam przez 3 dni na zatoki nabawiłam się lekkiej infekcji, przez 3 dni stosowałam clotrimazolum no ale niestety było coraz gorzej i w poniedziałek załatwiałam receptę u mojego dr, dostałam macrmiror complex 500 i aż 12 globulek, no i teraz mam problem bo po pierwsze po 2 dniach stosowania dostałam @, muszę odstawić do czasu kiedy mi się skończy małpa, potem jeszcze 10 dni stosowania, jakaś tam przerwa, potem muszę zrobić te wymazy i wszystko się rozjeżdża jak na ślizgawce. Już wiem że się nie wyrobię w czasie i przesunie się o kolejny cykl, no żeby to jasna cholera trafiła. Do pełni szczęścia skrócił mi się cykl, a i podczas wizyty okazało się że moja klinika ciut inaczej interpretuje zapis nt refundacji leków i wg ich przysługuje mi tylko 1 podejście bo 2 już miałam. Napisałam do MZ z zapytaniem o ich dziwną interpretację i czekam na odpowiedź.


Olusia, czyżbyś już działała i nic się nie chwalisz ?? Trzymam kciuki. :tak:


Kasik, ja już nie wiem o co chodzi, moja małpa coraz szybciej przychodzi, dzisiaj przylazła i ten cykl trwał raptem nie całe 25 dni :szok: zastrzelę się,


Dziewczyny pomóżcie, czy któraś z Was stosowała macmiror complex 500, wg ulotki jeśli zacznie się @ należy wstrzymać leczenie i kontynuować je po skończeniu, czy faktycznie tak trzeba, czy może jest też jakaś inna szkoła i Wasi lekarze kazali kontynuować leczenie bez przerwy ?


Juhasek, jak wizyta ?

mmm, trzymam kciuki za pęchole :tak:


LIPIEC


10: mmm - wizyta z podglądaniem
11: gos1512 - wizyta stymulacyjna
11: Ann84 – udany crio-transfer !!
13: Anulla28 - wysoka beta !!
15: Quinnie - wysoka beta !!
16: Oktavi - badania prenatalne
22: Aisa79 - wizyta kontrolna przed stymulką

Juhasek87 - udany crio-transfer !!
 
Ostatnia edycja:
Dorotka coś źle interpretują. Ja podpisywałam jakiś świstek że podchodzę do pierwszego cyklu z lekami refundowanymi, a przecież to moje drugie podejście.
 
mmm, no też tak myślę, dlatego napisałam maila do MZ i czekam na odpowiedź, którą im pokaże, powiedz mi kochana, Ty pisałaś kiedyś do nich, długo czekałaś na odpowiedź ?
 
mmm, no też tak myślę, dlatego napisałam maila do MZ i czekam na odpowiedź, którą im pokaże, powiedz mi kochana, Ty pisałaś kiedyś do nich, długo czekałaś na odpowiedź ?

około tygodnia, ale dostałam odpowiedź która zupełnie nie miała związku z moim pytaniem i którą rozsyłają wszystkim, bo koleżanka dostała identyczną... nawet nie chce im się pisać indywidualnie, wysłali tylko odpowiedź z załącznikiem w wordzie....
 
mmm, tydzień czasu ?? masakra jakaś, no nic to się muszę uzbroić w cierpliwość, wysłałam w piątek więc pewnie jeszcze poczekam.
 
mmm, tydzień czasu ?? masakra jakaś, no nic to się muszę uzbroić w cierpliwość, wysłałam w piątek więc pewnie jeszcze poczekam.

najśmieszniejsze jest to, że pytałam ich o refundację leków, a odpowiedzieli mi już po tym, kiedy informacja o refundacji została podana publicznie. A napisali tylko, żeeby kontrolować listę leków, bo może się zmienic :p
 
reklama
Dorotav, ja stosowałam macmiror i ginka moja też mi mówiła, żeby przerwać stosowanie globulek na @ i zacząć znowu jak się @ skończy
 
Do góry