reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Quinnie, musiałabym zerknąć jakie ja mam normy przy PRG, ale dziewczyny powiedzą szybciej. Według mnie masz zdecydowanie za niski PRG. Ja przy poziomie ok 24 kazali mi zwiększyć luteinę. Poprzednio w 10dpt miałam duużo wyższy poziom. Powinnaś zwiększyć luteinę. Ty masz co prada 8dpt, ale to w sumie też powinien być większy poziom.
 
reklama
LIPIEC

09: gos1512 - wizyta stymulacyjna

09: Juhasek - kontrola usg przed crio-transferem
10: mmm - wizyta z podglądaniem
11: Ann84 – udany crio-transfer !!
13: Anulla28 - wysoka beta !!
15: Quinnie - wysoka beta !!
16: Oktavi - badania prenatalne
22: Aisa79 - wizyta kontrolna przed stymulką

Juhasek87 - udany crio-transfer !!
 
dziewczyny ja biore 3x200 dopochwowo i to wszystko :-:)-(
Utrogest mozna tez łykać wiec moze jutro dołoże jeszcze 200 :confused:

ooo Kasik super...wiec moze jeszcze dasz rade przed urlopem w labo :)
 
Quinnie, ja biorę dodatkowo podjęzykową. Nie znam tabletek Utrogest więc nie pomogę. Przy 1 transferze, w 3dtp miała PRG 24 - lekarz kazał mi zwiększyć lutkę do 1800 jednostek dziennie. To było baaardzo dużo i PRG miała bardzo wysoki. Ale myślę, że 3x100 lutki możesz jeszcze dołożyć. Ewentualnie zadzwoń jutro do lekarza i skonsultuj.
 
Quennie mysle, ze smialo mozesz zwiekszyc do 3 x 300. Nie znam tego leku ale to pewnie to samo co utrogestan, jest podobno bardzo dobry ale to dowcipne globulki, nie do lykania. Na pewno nie zaszkodzisz sobie zwiekszona dawka.
 
reklama
Utrogestan jest arówno dopochwowy jak i doustny ale lepiej się wchłania dowcipnie. Dlatego Quinnie lepiej bierz wiecej dopochwowo... A nie masz moze lutki lub duphastonu??

A dlaczego robiłaś usg 8dpt ?? To jest transfer na Twoim cyklu bezowulacyjnym?? Bo ja na bezowulacyjnym też zawsze miałam niski prg a jak się udało to nie był nawet 6....

Dziewczyny ale macie teraz fajnie z tą refundacją, już tak ceny leków nie walą po kieszeni...

Juhasek a czy Ty nie miałaś podchodzić na cyklu bezowulacyjnym?? Bo wydaję mi się ze najpierw pisałaś o bezowulacyjnym a potem że masz pecherzyku dominujące...

A moje dziecie ma już 5,3cm :)
Czytam was codziennie ale jestem tak zmęczona że często poprostu nie mam siły napisać, nawet nie wiecie jak wam kibicuje i mam nadzieję że znowu owocna seria nastąpi :)
 
Do góry