reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Bziumelka a ten utrogestan to te same tabletki mozna lykac i uzywac dowcipnie? Pytam bo znajomy ma mi z Rosji przywiezc a ulotki po polsku raczej nie bedzie. Gratuluje 5,3 cm szczescia :)
 
reklama
Kasik tak one sa dowcipne i do łykania tylko wiesz lepiej je wkładać tam niżej bo lepiej się wchłaniają, dużo lepiej... No i sa super bo nie podrazniaja :)
 
KASIK potwierdzam to co mówi Bziumelka odnosnie utrogestu.....ja przy poprzednich razach brałam i dopochwowo i doustnie:tak:

Bziumelka tak masz racje miałam transfer 3 dniowych bąbelków na cyku sztucznym, ale robilam, usg bo mam silne piekące bole podbrzusza od 2 dni :sorry2: i na dodatek w badaniu moczu wyszło, że jest troche krwi :(

Nie wiem co robic, dzisiaj po południu dołożyłam jeszcze 100 utrogestu, a jutro rano dzwonie do kliniki i zobacze co mi powiedza
 
Cześć dziewczynki.

Prawie 2 tygodnie nie zaglądałam tutaj i widzę , że dzieje się trochę.

Ja 04.07 miałam wizytę w klinice i załapałam się do rządówki z moim amh 0,72 także na przełomie sierpień / wrzesień zaczynam stymulację. Mogłabym już od przyszłego cyklu się stymulować ale wyjeżdżam na wakacje no i o 1 cykl mi się przesunęło. Najważniejsze że się załapałam do rządówki i jeszcze dziś doczytałam co pisałyście o refundacji leków także rewelacja , nic tylko się stymulować;-)

Alternatywa - Bardzo mi przykro kochana że straciłaś swoją kropkę . Trzymaj się . Pozdrawiam

Dorotav - Na pewno pisałaś co u Ciebie po wizycie ale nie mam na tyle czasu w pracy żeby te wszystkie zaległości nadrobić także napisz mi co tam u Ciebie. Mam nadzieję że wszystko ok i no i działamy :-):-):-)

Olusia - Po sobotniej wizycie czekam na info , co z jajkami chociaż wiem , że z Ciebie jest niezła "kurka" także jestem spokojna.

Lilia , Olusia , Kikifish , Zula - Dziewczynki kiedy umawiamy się na kawkę? Dajcie jakieś terminy to coś dopasujemy:-)
 
reklama
Moja wizyte stymulacyjna przelozylam na piatek bo okresu nie mialam, skonczytam rozmowe z klinika a tu patrze jest :) ale to dobrze bo sobie nie wyobrazam zeby mnie dzisiaj doktorek badal bo ja mam strasznie bolesny okres :(
 
Do góry