reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ewelina

My bedziemy na podobnym chyba etapie niedlugo? Piszesz ze masz transfer luty,marzec....ja tez w 1szym tygodniu marca transferek jesli wsio dobrze pojdzie

Dziewczyny


Ciekawostka
wlasnie wyczytalam ze transfer jednego dobrego zarodka nie obniza sukcesu procedury. ze transfer 1 czy 2 daja podobne szanse pod warunkiem, ze sa dobrej jakosci. dopiero transfer slabszego 1 zarodka w stosunku do 2 obniza szanse o okolo polowe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Lolitko,
u mnie jakby się coś nie działo, to byłby cud. Ja nigdy na nudę nie mogę narzekać. W piatek gin kazała czekać na @. Wczoraj bardzo bolał mnie brzuch, więc myślałam że idzie. Wieczorem poszła ze mnie krew, czyściutka krew. Może jakieś 5 minut, i na tym koniec. Dzisiaj plamie na brązowo- sama nie wiem co o tym myśleć. Do tego zrobiły mi się 3 krostki na wargach sromowych. Już miałam 1 taką w tym samym miejscu podczas stymulacji. Lekarz stymulujący olał to totalnie, natomiast drugi stwierdził iż jest to efekt brania hormonów. Dziś jedna już jest taka wielka i boli, że nawet podczas leżenia odczuwam ból. Tak więc jutro o 20,40 znowu jestem u gina. Niedługo chyba zamieszkam w tym Novum. Tak więc sama widzisz, że jak nie urok to ....... .
Czekam z niecierpliwością na tą wredną @. Jak ma przyjść to niech jak najszybciej przychodzi i zaraz znowu transferek.
 
Ostatnia edycja:
Ewelinka

Nie wiedzialam, ze sie takie krostki moga robic od hormonow, Nigdy nie slyszalam. Ciekawa jestem co oni z tymoga zrobic bo napewno dyskomfort moze sie powiekszac razem z powiekszajacymi krostami.

Mam nadzieje, ze sie jakos to u Ciebie ustabilizuje. Moze sie organizm oczyszcza po ciazy z ta krwia?
 
Destiny
:-)Nie denerwuj się za wcześnie. Najlepiej potwierdź tego wodniaka u innego lekarza. U mnie w Novum też jeden lekarz podczas punkcji stwierdził wodniaka, natomiast już drugi (także w Novum) powiedział że nie ma żadnego wodniaka. Potwierdziłam brak wodniak u innego lekarza poza Novum. Tak więc spokojnie podejdź do tematu i sprawdź. Wiem że łatwo się komuś radzi, ale uwierz, że my wszystkie tutaj na forum mamy swoje problemiki mniejsze i większe. Pozdrowionka:);-)

Kochana, od brania hormonów podczas stymulki to bardzo wiele może się przypałętać. Już w grudniu - 1 m-c po przestymulowaniu - podczas pobierania cytologii, pielęgniarka zauważyła u mnie "3 brzydkie pęcherzyki" w kanale szyjki macicy na tarczy. Okazało się że te pęcherzyki to pęcherze Nabotha - efekt przestymulowania. Byłam z tym u mojego prywatnego gina, gdyż w przychodni w której się leczę - 2 lekarzy powiedziało zupełnie coś innego. Jeden iż jest to pozotsałość po jakiejś starej infekcji, drugi totalnie olała sprawę. A mój prw gin powiedział, iż jest to efekt przestymulowania i narazie to zostawimy, Jest szansa że w ciągu pół roku samo się zaleczy, jesli nie to mi to zamrozi. Tak więc kochana, wszystko ma swoją przyczynę i skutek.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
toc jasne ze wsio ma przyczyny i skutek....
a lekarze to konowaly w wiekszosci przypadkow wiec wiadomo, ze zawsze wsio trzeba potwierdzic u innego. zwlaszcza jesli sprawy sa powazne
 
Mówię ci, ostatnio to już nie mam siły na tych lekarzy. Chochę do prywatnej kliniki, na prywatne wizyty za grube pieniądze. Jak się nie wykłócę i nie wydrę to traktują mnie jak smiecia. Chyba im się już w głowach poprzestawiało. Nieroby jedne i konowały, tylko kasa i nic więcej. A pacjentka, jak się chce czegoś dowiedzieć to musi poczytać na forum:)
 
Bardzo dziekuje za dodanie otuchy. Bylam zalamana strasznie ,bo mialobyc juz wszystko dobrze a tu wyskoczyli z tym wodniakiem. Bralam clo przez 2 cykle i zadziałalo to na mnie rewelacyjnie, byly ladne pecherzyki ,ale jeden niestety zamienil sie w torbiel. Wlasnie podczas badania USG tej torbieli i moja pani doktor zauwazyla wodniaka. Zrobilam juz badania potrzebne do Hsg a 19tego mam specjalistyczne badanie usg w Novum. I tu mam pytanie , czy myslicie ,ze warto robic te wszystkie badania w Novum czy moze powinnam isc do innego lekarza?
A co do lekarzy to fakt - wszystkiego o wodniaku dowiedzialam sie z netu ,bo wyjasnienia pani doktor byly strasznie zawile. Dostalam jedynie teczke o in vitro i zostalam odeslana do domu. Od 4 dni jest tylko placz i nerwy. Jestem gotowa na in vitro, ale mam nadzieje ,ze jesli to swinstwo we mnie siedzi to jest tylko w jednym jajowodzie. Bez przeszkod wycielabym jeden... ale 2 to juz sie waham :(
 
Ewelina

Ciekawostka
wlasnie wyczytalam ze transfer jednego dobrego zarodka nie obniza sukcesu procedury. ze transfer 1 czy 2 daja podobne szanse pod warunkiem, ze sa dobrej jakosci. dopiero transfer slabszego 1 zarodka w stosunku do 2 obniza szanse o okolo polowe

lolitka czy to znaczy ze jak ja mialam transfer dwoch zarodków jednego w miare dobrego, a drugiego slabiutkiego to automatycznie szanse spadly do polowy??? :-(
w ogole moja hyper dzis prawie przeszla, tylko troche boli mnie brzuch, ale nie ma tragedii. a gdzies wyczytalam, ze hyper po transferze zwykle oznacza ciaze, wiec skoro mi przeszlo, znaczy ze ciazy nie ma??:-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
Kahaa

Nie, to nie oznacza ze szanse spadly o polowe. Jesli bys mialam transfer 1 ZARODKA SLABEGO, to wtedy szanse spadaja o polowe. Ale jesli mialam 2 - to szanse wysokie


Nieprawdae ze hiper musi sie utrzymywac gdy sie zajdzie w ciaze. Czasem tak, czasem nie. Hiper pomaga przy fasolkowaniu, ale jej brak nie oznacza porazki.... Daleko bylabym od takiego stwierdzenia kochanie. Toc kobity fasolkuja bez hiper no !
 
reklama
lolitka
wiem, ze kobity fasolkuja bez hiper, ale jak juz byly objawy hiper i ustapily to chyba musial byc jakis powod... :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(

aga
trzymam kciuki dzis za ciebie mocno. ile zarodków transferujesz?
wyszlo mi, ze statystycznie (a ja wierze w cyferki) przynajmniej jedna z nas musi zajsc w ciaze. mnie przechodzi hiper, wiec to musisz byc ty!
 
Do góry