reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
smerfeta, kciuki zaciśnięte &&&& :tak:

mmm, już masz wizytę ? ale nie martw się kochana, będzie dobrze, może inny lekarz z innym spojrzeniem wymyśli coś lepszego, skuteczniejszego. Powodzenia :tak:
 
Hej dziewczynki właśnie dzwonili z kilinik....jutro transfer o 11.00 !!!

Z tego wszystkiego zapimnialam sie zapytac czy mam sie jakos przygotowac do transferu , tzn pełen pęcherz czy coś w tym stylu. Dziewczynki z GynCentrum jak to bylo u was z kriotransferem ???
 
Quinnie, zaciskam kciuki za udany kriotransfer, :-) a i pęcherz musi być pełen

Blake, jak Twoje jajca ?


LIPIEC


01: Quinnie udany transfer !!
01: Smerfeta - udane histero !!
03: Anulla28 - udany transfer !!
04: dorotav - wizyta przed stymulacją
04: Jo.M. - wizyta w klinice z kwalifikacją do programu MZ
04: montana8 - pierwsza wizyta z kropką
07: Agulla84 - wizyta przed stymulacją

Juhasek87 - udany crio-transfer !!
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki. Moje jajca, a raczej pecherzyki dopiero troche podrosly. Nie wszystkie jednak. Jest duzo malych ,do10 mm, ale sa i takie co po 20 mm maja. Dzisiaj mam ostatne 2 zastrzyki. W srode pobieranie jajeczek. I prawdopodobne jest ze beda mrozic wszystko. Jednak jest jeszcze szansa na transfer w nastepnym tygodniu.
 
reklama
LIPIEC


01: Quinnie - udany transfer !!
01: Smerfeta - udana histero
02: Blake - punkcja
03: Anulla28 - udany transfer !!
04: dorotav - wizyta przed stymulacją
04: Jo.M. - wizyta w klinice z kwalifikacją do programu MZ
04: montana8 - pierwsza wizyta z kropką
07: Agulla84 - wizyta przed stymulacją

Juhasek87 - udany crio-transfer !!
 
Ostatnia edycja:
Do góry