reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
dorotav - wystarczająco długo grzejemy miejsca na tym forum. Czas najwyższy ustąpić miejsca nowym staraczkom i przenieść się na "ciężarówki po in vitro" :-)
 
Ostatnia edycja:
Blake kciuki za jajca! :-)

Nie wiem czemu są tak wielkie różnice cenowe na DHEA ale na pewno będę polować na doz i jeszcze tam dokupie chyba że wcześniej pojadę do gemini.

Dziewczyny jeśli chodzi o wit D3 to nie wiem czy pomaga w implantacji ale na pewno ważna jest dla rozwoju dziecka. W implantacji na pewno pomagają zastrzyki czy leki na rozrzedzenie krwi. Zastanawia mnie tylko to że jest ich sporo i różne różni lekarze przepisują. Ciekawa jestem czym w działaniu się różnią? Na rozrzedzenie biorę tylko Acard bo mam mutacje w genie, ale może powinnam coś większego? :-/
 
SMERFETA - ja też poluję na dhea w doz.pl, mam ustawione powiadomienie o dostepnosci, w gemini jest tańszy no ale przesyłka 15zl to już przegięcie.

LILIA, bardzo bym chciała przenieść się na następne forum, ale czuję, że moje korzenie to już zapuściłam aż do jądra ziemi, a czarna dooopa to wchłoneła mnie w całości :-(
 
Smerfeta i Dorotav najlepszym rozwiązaniem z DHEA byłoby gdyby ktoś z Trójmiasta np. Smerfeta :sorry2: :zawstydzona/y:kupiła przez neta w Gemini, z darmowym odbiorem w Gdańsku w aptece i przesłała Wam zwykłym listem za grosze a Wy byście jej przelały kasę na konto. Ja już zamówiłam też w Gemini ale od razu 5 opakowań więc nawet z przesyłką nie wyszło drogo bo oczywiście okazało się, że wcale nie miałam tego leku w zapasie tylko femifertil :confused:
 
Kasik36, jesteś genialna !! :-) dzięki za pomoc, ale nie będę angażować Smerfety w zakup DHEA i potem wysyłki do mnie, zrobię tak jak Ty, zakupię 5 opakowań i wtedy koszt przesyłki po rozłożeniu na 5 opk. wyjdzie taki sam jak w doz.pl :-)
 
reklama
Na razie niestety nic nie mogę obiecać w kwestii zakupu bo nie wiem co ze mną będzie bo gemini niestety nie mam tak blisko. A swoją drogą czy ceny na miejscu będą takie jak przez internet? Jakby zapytam koleżanki :-)

Pozdrowienia znad szpitalnej misy objadowej :-/
 
Do góry