reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej Babole ;-)

Zaraz wyruszam w drogę do Łodzi :sorry2: Denerwuje się tym wszystkim ale też mam nadzieję, że uda się w końcu zrobić histero, może poszerzenie szyjki macicy... Obawiam się też wyników immunologicznych. Nie znam się na nich więc prof wciśnie mi pewnie wszystko. Ale jak radziłyście chyba będę musiała wszystko zapamiętać, wrócić do domu i rozważyć co dalej.

Co do DHEA - kupiłam wczoraj w super pharm ale za cenę 60 zł!!! na gemini widzę kosztuje ~42 zł więc bardziej się opłaca. Jak już nie będę w biegu będę jeździła do apteki gemini po zaopatrzenie

Miłej niedzieli!!!
 
Alternatywa ja biorę clexane , rzeczywiście siniaki są mino stosowaniu rożnych sztuczek, raz mni raz więcej, gin z kliniki mówił ze do 14 tyg, Gin prowadzący mnie na miejscu ze on preferuje do 20, a moja immunolog mówiła ze do końca ciąży, wiec ja musze sie wybrać do immunologa i sie dowiedzieć dokładniej (ze względu na moje białka ) zwariować idzie :)
 
Quinnie- ja mam zalecenie brać flamexin 2 godz przed transferem.Nie wiem czy to odpowiednik zastrzyków, ale nie mam tego w zaleceniach po transferze, tylko na 2 godz przed. Myślę, że gdyby to był odpowiednik zastrzyków, to nie kazaliby nam się kluć. No ale ja się aż tak nie znam na lekach:)
 
Juhasek, ja biorę witaminę D 1000mg,


smerfeta, powodzenia w tej łodzi, kciukole żeby wszystko dobrze poszło. DHEA u mnie w aptece kosztuje 66 zł !! widziałam że w geminie jest za nie całe 42zł ale do tego koszta przesyłki prawie 15zł !! ciekawe skąd mają taką cenę jak zwykły list kosztuje 5 zł


Quinnie, no ja nie miałam nigdy takiego leku.

Blake, powodzenia jutro, trzymam kciuki za wypasione komóreczki :-)


A możecie i powiedzieć na co Wy te zastrzyki clexane, fragmin itp. bierzecie, macie jakieś wskazania ? czy one pomagają przy ivf ? idę w piątek do lekarza więc zapytam się czy w moim przypadku nie przydałyby się.




CZERWIEC

30: Blake - kontrola i usg pęcherzyków
[FONT=Open Sans, sans-serif]
LIPIEC


01: Quinnie udany transfer !!
03: Anulla28 - udany transfer !!
04: dorotav - wizyta przed stymulacją
04: Jo.M. - wizyta w klinice z kwalifikacją do programu MZ
04: montana8 - pierwsza wizyta z kropką
07: Agulla84 - wizyta przed stymulacją

Juhasek87 - udany crio-transfer !!
[/FONT]
 
Ostatnia edycja:
No wlasnie Annula28 mi tez cos nie pasuje z tymi lekami....poprzednim razem mialam je wzjasc tylko w dniu transferu a teraz Pani dr kazala od soboty do wtorku, tj.do transferu i jeszcze powiedziala ze po co mam sie kluc skoro mam tabletki ??? Dziwne i troche mnie to martwi ze cos sie przez to moze posypac....no nic teraz juz nic mi nie zostaje jak ufac ze wszystko bedzie we wtorek ok. , ale łatwiej powiedziec jak zrobic .. :(
 
reklama
Do góry