reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

mmm, cudowne wieści, trzymam kciuki by to podejście było tym szczęśliwym. Przecieraj szlaki, kochana, ja jeszcze trochę, w piątek wizyta i wszystkiego się dowiem.

Quinnie, luteina 50 mg 100% 28,58zł, ryczałt: 3,20zł i luteina 100 mg 100% 54,40zł ryczałt 3,56zł w przypadku podrażnienia mój gin zaleca clotrimazolum krem bez recepty dostaniesz w aptece ok.3zł. Utrogestanu nie znam.
stresuję sie trochę ale raz to przeszłam to i drugi przejdę
 
reklama
dorotav utrogest jest naprawde super....zadnych podraznien i nie wyplywa :tak: przepisuja go standardowo w Niemczech....90 sztuk (100 mg) kosztuje ok 36 euro:happy2: a co do ryczaltu to ze mna to nie przejdzie, bo wszystko mam na 100% ale zobaczymy moze z tymi Czechami mi sie uda, a co do clotrimazolu to wlasnie wtedy przy tych podraznieniach tez stosowalam, ale i tak byl dyskomfort :crazy:
 
Anulla28- bardzo mnie zmartwiłas. czuje ze to nie fer. jestem zwiazana z klinika umowa z programu 2+1 wiec nie naleze do rzadowki. przykro mize nawet lekow nie dostane refundowanych:-(
lilia-kochana zyje, ale tez nic nie pisze bo nie mam o czym. teraz skupiam sie na pracy.

powodzenia dziewczynki dla tych ktore teraz startuja z stymulacja jak i dla tych ktore na dniach maja transwery.
 
mmm, w BIL-u są już leki ale nie mają wpisanej dopłaty, na razie są z ceną 100%, ile będą kosztować możesz się dowiedzieć na stronie MZ w załączniku do obwieszczenia
404 | Ministerstwo Zdrowia.
parę dni temu wypisałam wszystkie leki i ich ceny z refundacją
 
mmm, w BIL-u są już leki ale nie mają wpisanej dopłaty, na razie są z ceną 100%, ile będą kosztować możesz się dowiedzieć na stronie MZ w załączniku do obwieszczenia

404 | Ministerstwo Zdrowia.

parę dni temu wypisałam wszystkie leki i ich ceny z refundacją

cholibka, znowu mi link nie wchodzi

Leki stosowane w procedurze in vitro objęte refundacją od 1 lipca 2014 r. | Ministerstwo Zdrowia

jak wejdziesz w link powyżej i klikniesz w niebieski tekst przeniesie Cię do załączników do obwieszczenia tam są ceny leków
 
Ostatnia edycja:
Kiki, to Agulla przekazała informację, ale też uważam, że to nie jest sprawiedliwe, że tylko z rządówki mają refundację. Nie powinno być takich zależności, bo niektóre kobiety nie mogą się zakwalifikować do rządówki, a leki też im się należą. To tak jak dzielić ludzi chorych na tą samą chorobę i tylko niektórzy dostaną tańsze leki. Mam nadzieję, że nie będziesz potrzebować dużo leków i wreszcie nie będziesz ich długo przyjmować, bo będą skutkować ciążą;-)
 
mmm, w BIL-u są już leki ale nie mają wpisanej dopłaty, na razie są z ceną 100%, ile będą kosztować możesz się dowiedzieć na stronie MZ w załączniku do obwieszczenia

404 | Ministerstwo Zdrowia.

parę dni temu wypisałam wszystkie leki i ich ceny z refundacją

cholibka, znowu mi link nie wchodzi

Leki stosowane w procedurze in vitro objęte refundacją od 1 lipca 2014 r. | Ministerstwo Zdrowia

jak wejdziesz w link powyżej i klikniesz w niebieski tekst przeniesie Cię do załączników do obwieszczenia tam są ceny leków

wiem pamiętam i nawet sobie skopiowłam, ale potem pisałaś że jeszcze gonapeptyl będzie refundowany
 
Ja mam skopiowane ceny:
Cetrotide 0,25 mg - 50% 65,57zł
Gonal-f, 900j.m. (IU)/1,5 ml (66μg/1,5ml) --ryczałt 463,15zł
Gonal-f, 300 j.m. (IU)/0,5 ml (22 g/0,5 ml) -- ryczał 172,46zł
Gonal-f, 75 j.m. (IU) (5,5 μg) - ryczałt 57,06zł
Puregon, 300 j.m. -- ryczałt 48,85zł
Puregon, 600 j.m. -- ryczałt 59,18zł
Elonva,100 μg - ryczałt 513,87zł
Elonva, 150 μg - ryczałt 513,87zł
Menopur, 1200 j.m.FSH + 1200 j.m. LH - ryczałt 397,65zł
Menopur, 600 j.m. FSH+ 600 j.m. LH - ryczałt 195,26zł
Fostimon, 75 j.m. - ryczałt 3,20zł
 
reklama
Do góry