reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Genna wspaniale!
Ja juz dziewczyny po usg. Po jednej stronie mam 23 jajka a po deugiej 18. Niestety sa jeszcze za male. W poniedzialek kolejna wizyta. Mam pytanko. Czy te wymiary jajeczek sa podawane w mm? Troche duze by byly.

Blake, niezła z Ciebie kurka nioska, całkiem sporo ich na hodowałaś :-) a wymiary podawane są w mm, jakie masz największe ?



CZERWIEC

30: Blake - kontrola i usg pęcherzyków

LIPIEC
03: Anulla28 - udany transfer !!
04: dorotav - wizyta przed stymulacją
04: Jo.M. - wizyta w klinice z kwalifikacją do programu MZ
04: montana8 - pierwsza wizyta z kropką
07: Agulla84 - wizyta przed stymulacją
 
Ostatnia edycja:
reklama
13 mm. Pielegniarka powiedziala ze 17 mm powinno byc. Pobrali mi krew i po poludniu beda dzwonic aby powiedziec jakie dawki przez weekend. Musialam dokupic merional. Za 6 buteleczek dalam £8.
Pobieranie jajeczek we wtorek albo w srode. Bedzie zalezalo od poniedzialkowego usg. :)
Do dobrze czy zle ze tak duzo tych jajeczek? Chyba dobrze.
 
Blake przy takiej ilości jajeczek musisz uważać na hiperkę, pij dużo wody i jedz produkty wysoko białkowe.

Yplocka refundacja będzie dotyczyła wszystkich podchodzących do in vitro, nie tylko z programu rządowego ale tylko do 3 stymulacji, do 40-tego roku życia, przy AMH min 0,7 i FSH max 15.

Dziewczynki o 15-tej wyjeżdżam na 3 dni odpocząć od pracy ale będę Was podczytywała z telefonu. Pogoda się u nas klaruje więc mam nadzieję miło spędzę czas z przyjaciółmi :-)
 
Genna, super wiadomość:) A niech sobie szaleje obcy, a co tam:) Ty masz go cały czas w sobie, natomiast tatuś może tylko sobie narazie na Niego popatrzeć, więc nie dziwię się zachowaniu lekarza:)
Blake, wow, jaki wynik, przedszkole można założyć:-D uważaj na siebie, tak jak mówią dziewczyny:)
 
Genna gratuluje serduszka u obceg :)

Bardzo sie ciesze z tej refundacji, napewno bedzie duza ulga :)

Ja już w domu, od czasu do czasu mam plamienia ale to bardziej brazowy sluz, lekarz mówi ze wszystko ok, wiec mu wierze... Bede odpoczywac, a jutro jedziemy na wies do dziadkow wiec tez sam odpoczynek przzez weekend :)
 
reklama
Do góry