reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
dziewczyny jestem cała szczęśliwa, że leki będą refundowane. ciekawe tylko jak to będziefaktycznie wyglądało,bo mój gin z acji tego, że to prywatna kilnika nawet luteiny nieprepisuje na ryczałt.
 
adell, bardzo mi przykro, trzymaj się Kobietko, ściskam


Lilia, Ty już tu nam nie znikaj, tylko pisz co u Was !? kiedy będziesz miała tą rozmowę kwalifikacyjną ? mam nadzieję że już się u Was wszystko wyprostowało i jest oki. :tak:

Blake, trzymam kciuki za pęchole, by było ich dużo, by były pełne i dobrej jakości. Czekamy na wieści.:tak:

mmm, też jestem tego ciekawa, w swojej klinice dowiem się 4 lipca czy nas też będzie dotyczyła ta refundacja. Trzymamy kciuki.:tak:

lalka, dawno Cię u nas nie było, trzymam kciuki za inseminację !! możesz napisać dlaczego podjęliście taką decyzję ?


genna, jutro Wasze kolejne spotkanie, kciuki za silne i zdrowe serduszko, niech bije jak dzwon !!:tak:


CZERWIEC

27: genna - wizyta serduszkowa
27: Blake - kontrola i usg pęcherzyków
27: lalka - udane IUI !!


LIPIEC
03: Anulla28 - udany transfer !!
04: dorotav - wizyta przed stymulacją
04: Jo.M. - wizyta w klinice z kwalifikacją do programu MZ
04: montana8 - pierwsza wizyta z kropką

07: Agulla84 - wizyta przed stymulacją
 
reklama
Dorotav : dziekuje za dodanie do listy :*
Podjelismy taką decyzje dlatego ze M 3 miechy brał tabl na poprawe nasienia a po biopsji okazało się że jest gorzej i nie było żadnego plemnika.
P.S. tylko że my podchodzimy do inseminacji Aid dorotav
 
Do góry